به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید درخشان  پیشکسوت و مربی سابق  پرسپولیس در مورد وضعیت  باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

حمید درخشان در ابتدا درباره شرایط پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در هفته های اخیر روند رو به رشدی را آغاز کرده و توانست به تدریج از انتهای جدول جدا شده و خود را بالا بکشد. پرسپولیس حالا روی دور افتاده و اگر بتواند نقاط ضعفش را مرتفع کند، بدل به تیمی قدرتمند و شکست ناپذیر خواهد شد و با تداوم این روند شانس خیلی بالایی برای قهرمانی خواهد داشت.

وی در ادامه به نقش برانکو ایوانکوویچ اشاره کرد و افزود: برانکو مربی  بسیار باهوش با توانایی مربیگری بسیار بالا است و نقاط ضعف بازیکنان خود را جستجو کرده و تا جای ممکن  آنها را برطرف می کند. پرسپولیس بازیکنان جوانان و باکیفیتی دارد و اگر به همین روند ادامه دهد، تیم به رده اول جدول لیگ برتر خواهد رسید.

درخشان عنوان کرد: بازیکنان پرسپولیس تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند و اگر با تمرکز و تمرین  بیشتر به کار خود ادامه دهند، هر روز شرایط بهتری خواهند داشت و هواداران را راضی تر خواند کرد.

درخشان درباره مشکلات مالی تیم گفت: اگر بازیکنان از نظر مالی مشکلی نداشته باشند  و از نظر روحی آرامش خاطر داشته باشند، قطعا بازی بهتری ارائه خواهند داد. پس کادر فنی تیم باید به مسائل مالی بازیکنان توجه داشته باشد چون مهمترین دغدغه برای بازیکنان مسئله مالی است و اگر بازیکن  شرایط روحی خوبی نداشته باشد از لحاظ کیفی افت می کند و بازی خوبی ارائه نمی دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس امسال بازیکنان باتجربه ای دارد و شانس قهرمانی اش بسیار بالاست.