به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا منصوریان در خصوص جلسه‌ای که امروز با مسئولان باشگاه نفت تهران داشت به سایت این باشگاه گفت: در نشستی که امروز به اتفاق مدیرعامل باشگاه و اعضای کادر سرپرستی تیم داشتیم، در خصوص آینده تیم، مشکلات مالی، ورودی و خروجی تیم را مورد بررسی قرار دادیم.
 
وی افزود: قرار است در دو یا سه روز آینده با بازیکنان در مورد مشکلات مالی موجود در باشگاه جلسه‌ای را برگزار کرده و نتیجه آن را به اطلاع آقای قنبرزاده برسانم تا جهت ایجاد توازن در تیم، با توجه به شرایط مالی باشگاه، به یک دیدگاه مشترک برسیم.
 
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به اینکه تیمش اردویی 10 روزه را در کشور ترکیه برگزار خواهد کرد، اظهار داشت: در نشست امروز مقرر شد، اردوی تیم فوتبال نفت تهران از تاریخ 20 تا 30 دی‌ماه برگزار شود و در این اردو دو بازی تدارکاتی با تیم‌های عربی خواهیم داشت. به این دلیل که در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الجیش قطر برویم و باید از سبک بازی تیم‌های عربی شناخت لازم را پیدا کنیم.
 
منصوریان ادامه داد: ما می‌خواهیم در اردوی ترکیه از همه بازیکنان جدیدی که از رده جوانان و امید نفت به تیم بزرگسالان اضافه کرده‌ایم، استفاده کرده تا آنها نیز با تفکرات تاکتیکی و فرهنگ و اخلاق حاکم بر باشگاه و تیم آشنا شوند.
 
وی درباره لیست خروجی و ورودی تیمش گفت: همانطور که گفتم قرار است با بازیکنان در مورد مشکلات مالی باشگاه صحبت کرده، نتیجه را به اطلاع مدیریت باشگاه رسانده تا به یک دیدگاه مشترک برسم. پس از آن بر اساس موقعیت مالی باشگاه، نه فقط توانایی فنی بازیکنان سیاست‌های خود جهت حضور در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را اعلام خواهیم کرد.
 
سرمربی نفت تأکید کرد: پیش‌بینی روزهای خوب را برای تیم نفت تهران داشته و ما باید آمادگی رویارویی با شرایط سخت را هم داشته باشیم. همچنین قرار شد مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم با توجه به اینکه از یک خانواده هستیم، حمایت کامل خود را از یکدیگر در ادامه راه داشته باشیم.