به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، نشست مسئولان باشگاه نفت تهران با سرمربی تیم از ساعت 15:15 امروز (شنبه) در محل باشگاه نفت تهران برگزار شد و تا ساعت 18:30 به طول انجامید.

منصور قنبرزاده، مدیرعامل و احمد ابراهیمی، قائم مقام باشگاه و بهرام میرشیبانی، مدیرفنی، رحیم ایرانیان، سرپرست و علیرضا منصوریان، سرمربی تیم در این نشست حضور داشتند و در خصوص مسائل مختلف مربوط به تیم نفت به بحث و گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

منصور قنبرزاده در خصوص خروجی این نشست گفت: نشست خوبی بود و در این نشست سازماندهی و برنامه‌ریزی در جهت حضور فعال تیم نفت تهران در رقابت‌های نیم فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفت. منصوریان هم به عنوان سرمربی تیم نقطه نظرات فنی‌اش را به باشگاه ارائه کرد.

وی ادامه داد: اعضای حاضر در جلسه بر اینکه باید با دوستی، همدلی و مودت کارها را پیش ببرند، اتفاق نظر داشتند. ما نیز از زحمات منصوریان و کادرفنی تیم که با سعه صدر مشکلات را در نیم فصل اول تحمل کردند، تشکر کرده و از کادرفنی با قدرت حمایت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در خصوص اینکه چه زمانی لیست ورودی و خروجی نیم فصل اعلام خواهد شد، گفت: هرگونه اطلاع رسانی در زمینه نقل‌وانتقالات از سایت رسمی باشگاه به اطلاع خواهد رسید.