به گزارش سرویس ورزشی برنا، جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقات لیگ زیرگروه فوتبال ساحلی کشور با حضور نماینده 25 تیم از سراسر کشور با حضور رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی ، اعضا دپارتمان فوتبال ساحلی و داوری روز گذشته در سالن روابط عمومی فدراسیون برگزار شد .  برهمین اساس با توجه به تقویم مسابقاتی فوتبال ساحلی کشور فصل 95-94 مسابقات زیرگروه فوتبال ساحلی کشور مقرر شد از ششم بهمن ماه به میزبانی 5 استان در مرحله اول برگزار شود و تیم ها می بایست در تاریخ 5 /11 /94 در استان های میزبان حضور داشته باشند . همچنین 3 تیم به مسابقات لیگ دسته اول فصل آتی صعود کنند که نحوه برگزاری مسابقات بصورت زیر مصوب شد:

در مرحله اول 25 تیم در 5 گروه 5 تیمی با هم به رقابت می پردازند . 2 تیم اول هر گروه جمعاً 10 تیم به مرحله بعد صعود می کنند و در این مرحله 10 تیم در دو گروه 5 تیمی با هم به رقابت می پردازند . تیم های اول هرگروه مستقیم به لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور فصل 96-95 صعود و تیم دوم هر گروه یک بازی در زمین بی طرف و با پرداخت هزینه از سوی دو تیم انجام خواهند داد تا تکلیف تیم سوم صعود کننده به لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور مشخص شود . 
گروه بندی این رقابتها به شرح زیر است : 
گروه 1 : میزبان : سرخپوشان بندرگز / پدیده کاسپین ساری / آزاد چالوس/ نماینده خراسان رضوی / البرز شهرداری زنجان 
گروه 2 : میزبان : تیس منطقه آزاد چابهار / پیمان چابهار / بخشداری خاش / نصر دهنو هرمزگان / استقلال گچین هرمزگان 
گروه 3 : میزبان : ساوالان گستر فارس / دانش فسا / شهید اسدی قیرو کارزین شیراز / شهید رضوانخواه گیلان / آپادانا ابوذر شوش
گروه 4 : میزبان : شاهین خورموج / نخلستان هلیله بوشهر / کیان آریا ورنامخواست اصفهان / شهید نوروزی چلیچه / علم و ادب همدان 
گروه 5 : میزبان : پاس گناوه / کامبادن غرب کرمانشاه / شهدا نوین چلیچه / زاگرس صیدون خوزستان / کویر اردکان یزد 
گفتنی است، قرعه کشی مسابقات هر گروه روز قبل از شروع مسابقات توسط نماینده فدراسیون انجام شود . میزبان حق انتخاب ساعت بازی خود را دارد  و تیم ها باید تا قبل از شروع مسابقات ضمن تسویه مالی نسبت به دریافت کارت های مسابقات از دپارتمان فوتبال ساحلی اقدام کنند.