به گزارش سرویس ورزشی برنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر لخویا قطر در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشحال هستیم که در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رویم، هدف ما موفقیت در این مسابقات است و با عزم جدی مسابقات خود را در این تورنمنت آغاز می‌کنیم. من تیمی جوان در اختیار دارم اما این جوانی با انگیزه بسیار بالای بازیکنانم توأم شده است که ما باید از این انگیزه و نیروی جوانی به خوبی و در جهت رسیدن به اهداف بلند خود استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه ذوب آهن تقریبا یک تیم کامل است گفت: ما تعدادی بازیکن با تجربه بالا و چند بازیکن جوان و جویای نام در لیگ قهرمانان آسیا در اختیار داریم که مجموعه این بازیکنان می‌توانند به ما در راه رسیدن به موفقیت کمک کنند.

وی درباره گروه ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم‌هایی که به این مسابقات راه یافته‌اند بهترین تیم‌های کشور خود هستند، لخویا، بنیادکار، النصر و ذوب آهن تیم‌هایی هستند که برای موفقیت گام به لیگ قهرمانان آسیا گذاشته‌اند و پیش بینی می‌کنیم که رقابت‌هایی جذاب برگزار شود. ما فردا به دنبال برگزاری یک دیدار زیبا و جذاب برابر لخویا هستیم که مطمئنا تماشاگران از دیدن این بازی لذت می‌برند.

وی با تشکر از میزبانی باشگاه لخویا گفت: این باشگاه تا به اینجای کار یک میزبانی خوب را از ما به عمل آورد و همه شرایط برای ما طی دیروز و امروز فراهم بود که جای تشکر و قدردانی است. ما در این فصل از مسابقات آسیایی به دنبال کسب تجربه ای خوب هستیم تا بتوانیم زمینه‌های حضور قدرتمند خود را درمسابقات سال آینده فراهم کنیم.

تیم فوتبال ذوب آهن فردا از ساعت 18:45 به وقت تهران در قطر به مصاف لخویا می‌رود.