به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی والیبال نشسته مردان که به منظور پنجمین حضور متوالی در مسابقات جام بین قاره ای عازم چین شده است، بر اساس برنامه مسابقات این تیم پنجشنبه ۲۷ اسفندماه و در روز نخست این رقابت‌ها برابر مصر صف آرایی خواهد کرد سپس به ترتیب رو در روی تیم های چین، آمریکا، برزیل و آلمان قرار می گیرد. تمام این تیم‌ها همچون ایران صاحب سهمیه پارالمپیک هستند.

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در مسابقات جام بین قاره ای به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۷ اسفندماه

ایران – مصر ساعت ۴:۳۰

جمعه ۲۸ اسفندماه

ایران – چین ساعت ۱۱:۳۰

شنبه ۲۹ اسفندماه

ایران – آمریکا ساعت ۴:۳۰

یکشنبه اول فروردین ماه

ایران – برزیل ساعت ۱۱:۳۰

دوشنبه دوم فروردین ماه

ایران – آلمان ساعت ۷:۳۰

مسابقات والیبال جام بین قاره ای در بخش مردان با حضور ۱۵ تیم برگزار می شود. علاوه بر ایران، چین، برزیل، آلمان، مصر و آمریکا که صاحب سهمیه پارالمپیک شده اند، روسیه، اوکراین، هلند، عراق، قزاقستان، لهستان، کانادا، کره جنوبی و ژاپن دیگر تیم های شرکت کننده در این رقابت ها هستند.

تیم ملی والیبال نشسته ایران با ترکیب داود علی پوریان، صادق بیگدلی، مهرزاد مهربان و ابوالفضل اولیایی، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشگری علی زیراهی، مهدی بابادی، آرش خرمالی، سید حسین حسینی و حسین گلستانی در مسابقات جام بین قاره ای چین شرکت کرده است. هادی رضایی به عنوان سرمربی هدایت این بازیکنان را زیر نظر دارد.

ایران مدافع عنوان قهرمانی مسابقات والیبال نشسته جام بین قاره ای در بخش مردان است. در چهار دوره پیشین این رقابت‌ها نمایندگان ایران به نام‌های پگاه و ذوب آهن (سه دوره) جام قهرمانی این رقابت ها را بالای سر بردند.