به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، سومین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های غیرانتفاعی کشور 17 تا 21 اسفندماه امسال در قزوین برگزار شد.

نفرات برتر مسابقات شنای بانوان در مواد 50متر قورباغه نگار پورحسینی از منطقه 6، ملیکا احمدیان از منطقه 9 و فاطمه لسانی از منطقه سه در این ماده مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در 100متر قورباغه ملیکا احمدیان از منطقه 9 نفر اول، نگار پورحسینی از منطقه 6 نفر دوم و نیلوفر اسماعیلی از منطقه 9 نفر سوم شد. در 200متر قورباغه مهسا نبی زاده از منطقه 9 مقام اول، نگار پورحسینی از منطقه 6 مقام دوم و فاطمه لسانی از منطقه سه مقام سوم را کسب کردند.

در مجموع در رشته ورزشی شنا منطقه 9 با 325 امتیاز اول، منطقه سه با 156 امتیاز دوم و منطقه یک با 115 امتیاز سوم شد.

در مسابقات بدمینتون بانوان و در بخش انفرادی کتایون راغب، مینا کرمی و نسیم صمدی قانع مقام های اول تا سوم را در این رشته ورزشی به دست آوردند.

در رشته ورزشی بدمینتون و در بخش دو نفره، هانیه حسین پور و مهناز خرجی مقام نخست، مهدیه آذریون و معصومه سعیدی مقام دوم و مینا کرمی و رسا محمدقاسمی مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.

در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز نوشین میرعلائی، سارا صبحی و مینا میرزایی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش دوبل مسابقات پینگ پنگ بدون برگزاری مسابقه به دلیل عدم حضور شرکت کننده، زهرا مرادخانی و سارا صبحی از دانشگاه روزبه به عنوان تیم برتر در این بخش انتخاب شدند.