به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، فرماندار ملایر در مراسم تجلیل از قهرمانان این شهرستان ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم ملایر در انتخابات گفت: مشارکت مردم ملایر در این انتخابات بسیار باشکوه بود و انتخاباتی سالم را در شهرستان داشتیم.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی دیلماسی ایران در برجام اظهار کرد: خوشبختانه با اجرایی شدن برجام و لغو تحریم ها نقطه عطفی در تاریخ دیپلماسی کشور رقم خورد و این جز با رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدبیر دولت دکتر روحانی و تلاش های مجدانه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران ممکن نبود.

رضایی ضمن تقدیر و تجلیل از خانواده های شهدا گفت : شهدا حق بزرگی گردن ما دارند و امیدوارم با تاسی از شهدا ودعای خانواده ها بتوانیم ادامه دهنده راه این غزیزان باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ورزشکاران و قهرمانان ملایر در میادین مختلف ورزشی بارها شایستگی و لیاقت خود را نشان داده اند و با سخت کوشی به درجه های طلایی افتخار دست پیدا کرده اند.

فرماندارملایر اظهار کرد: ملایری بودن وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک ظرفیتی بسیار مهم است که برای شتاب بخشیدن به روند توسعه و رشد ورزش این شهرستان باید از این فرصت طلایی به نحو مطلوبی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ورزشگاهها و اماکن ورزشی بسیار خوبی در این شهرستان وجود دارد که نشان دهنده این است که در گذشته در حوزه ورزش کار انجام شده و این روند باید ادامه پیدا کند.

رضایی بیان کرد: تامین و تخصیص اعتبارات ورزش ملایر از اولویت های این شهرستان است و باید برای پیشرفت ورزش با شناسایی خیرین ورزشی از پتانسیل آنها استفاده کنیم و برای ارتقای این حوزه باید وقت بگذاریم.

وی وجود ورزشکاران و قهرمانان ورزشی را افتخاری مهم برای این شهرستان دانست و گفت: ورزشکاران برای مردم بویژه جوانان الگو هستند و از همه توان خود برای حمایت و پشتیبانی از ورزش این شهرستان و ورزشکاران و قهرمانان استفاده می کنیم.