به گزارش سرویس ورزشی برنا، رقابت های کاراته وان پاریس به مدت دو روز در حالی به میزبانی روتردام هلند برگزار شد که سعید احمدی و حمیده عباسعلی نمایندگان وزن 68- و +68 کیلوگرم در این رقابت ها حضور پیدا کردند. این رقابت ها با حضور ۷۷۸ کاراته کا از کشورهای مختلف برگزار شد که در پایان تنها یک مدال نقره حاصل تلاش نمایندگان کشورمان شد.

این رقابتها طی دو روز برگزار شد که در روز نخست، شنبه ۲۹ اسفندماه سعید احمدی در وزن ۶۷- کیلوگرم با شکست مقابل حریف خود از دور مسابقات کنار رفت. وی دور نخست یک بر صفر مقابل کاراته کایی از اوکراین بازنده و از دور مسابقات کنار رفت.

اما امروز در نخستین روز از سال ۹۵ حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم زنان با شکست همه رقبا راهی دیدار نهایی شد. در این وزن ۳۱ کاراته کا حضور داشتند که وی دور نخست استراحت داشت و سپس کاراته کاهای اکوادور و اسلواکی را شکست داد و به فینال راه یافت.

عباسعلی برای کسب مدال طلا به مصاف تنیا نورتان از کشور میزبان رفت و در نهایت مبارزه را یک بر صفر واگذار کرد و نقره گرفت. بانوی کاراته کای کشورمان در نخستین مرحله لیگ جهانی در پاریس موفق به کسب مدال برنز شده بود.