به گزارش سرویس ورزشی برنا، بیژن ذوالفقارنسب، کارشناس فوتبال کشورمان درخصوص شرایط فنی دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال صحبت کرد.

ذوالفقارنسب در گفتگو با خبرنگار برنا، با اشاره به دیدار حساس دو تیم استقلال و استقلال خوزستان اظهار داشت: با توجه به اینکه بازی این دو تیم یکی از بازی های حساس این هفته می باشد نتیجه این بازی نیز در تعیین تیم قهرمان فصل نقش بسزایی خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: خیلی ها اعتقاد داشتند که تیم استقلال خوزستان با شروع نیم فصل دوم نمی تواند بازی های خوب خود در نیم فصل اول را تکرار کند ولی همانطور که شاهد هستیم این تیم در چند بازی ابتدایی خود در این نیم فصل همانند بازی های قبلی خودش نمایش بسیار قابل قبولی داشته است و کماکان به ریتم منظم خودش ادامه می دهد.

مربی سابق تیم استقلال ادامه داد: در طرف دیگر زمین شرایط کاملا برعکس می باشد و تیم استقلال در نیم فصل دوم نتوانسته انتظارات را به نحو مطلوبی برآورده کند و این به خاطر مسائل حاشیه ای بود که در این فصل برای این تیم به وجود آمد. در تعطیلات نوروز نیز سفر اجباری که این تیم به سوئد داشت و باختی که به دست آورد باعث شد مشکلات اش بیشتر نیز بشود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جدولی که این دو تیم دارند می توان این بازی را یک فینال زودرس برای این فصل دانست و تا حدود زیادی تکلیف قهرمانی در این بازی مشخص خواهد شد.

ذوالفقارنسب در ادامه به بازی پرسپولیس و سیاه جامگان اشاره کرد و اظهار داشت: با آرامشی که در نیم فصل دوم در تیم پرسپولیس به وجود آمده است، این تیم می تواند یکی از تیم های مدعی برای قهرمانی باشد. جوانی، دوندگی و اثرگذاری سرمربی این تیم از نقاط قوت این تیم به شمار می رود.

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس بیان داشت: برانکو نظم بسیار خوبی به تیم پرسپولیس داده است و با روند روبه رشدی که این تیم در نیم فصل دوم گرفته اینطور به نظر می رسد که اندیشه های این مربی کروات به درستی در این تیم جواب داده است.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرتان آینده برانکو با پرسپولیس به کجا خواهد رسید، خاطرنشان کرد: برانکو سرمربی بسیار خوب و با دانشی است که در مدتی که در ایران حضور داشته است، توانسته عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد و مسئولان این تیم باید سعی کنند این مربی را برای فصل بعد نیز حفظ کنند. برانکو اگر فصل بعد نیز در ترکیب سرخپوشان قرار داشته باشد می تواند نتیجه خیلی بهتری نسبت به این فصل از خود به جای بگذارد.

ذوالفقارنسب در پایان درباره اینکه چه تیم قهرمان لیگ خواهد شد، ادامه داد: با توجه به رقابت فشرده ای که بین تیم های بالای جدولی صورت گرفته انتخاب تیم قهرمان بسیار سخت است ولی به طور یقین قهرمان این فصل از بین یکی از تیم های استقلال، استقلال خوزستان و پرسپولیس انتخاب خواهد شد.