به گزارش سرویس ورزشی برنا، مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش گفت: در هر عرصه ای که پا می گذاریم اگر حضور دل باشد، برنامه های نشات گرفته از ذهن به خوبی اجرایی می شود. حضور پر شور تیم های باشگاهی در لیگ برتر و دسته یک اسکواش که مرحله پایانی آن به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود ، حاصل تلاش همکارانم در ورزش کیش، هیات کیش و سازمان لیگ بوده که باعث خرسندی است.

وی افزود: به یاد می آوریم چه تنش ها و چالش هایی فدراسیون در راه اندازی لیگ و سالهای اولیه برگزاری لیگ ها در کشور با آن مواجه بود و در مقابل تغییر مقاومت های زیادی می شد اما با باور داشتن راهی که اسکواش را به صلاح می رساند، افراد با تفکرات مختلف به یک یگان منظم و مصمم تبدیل شدند و امروز شاهد این بلوغ در لیگ های اسکواش ایران هستیم و تلاش می کنیم که مراسم پایانی لیگ های اسکواش را هر ساله به همین رویه باشگاه های برتر و دسته یک به صورت تجمیع در یکی از استان هایی که تقبل میزبانی نماید برگزار کنیم.

سلیمانی به طور خاص از مجید جلیلی قاضی زاده و الهام رمضانی، رییس و دبیر سازمان لیگ و مدیریت آنها به نیکی یاد و اعلام کرد: دست همه ی سرپرستان و مدیران باشگاه ها و استان هایی که لیاقت حضور خود را در لیگ های اسکواش به اثبات رساندند و توان مندی خود را نشان دادند،به گرمی می فشارم.