به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم گیتی پسند اصفهان و خونه به خونه بابل روز 23 فروردین ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم خونه به خونه بابل تخلفاتی مبنی بر فحاشی و اعتراض مکرر، پرتاب سنگ و اشیا صورت گرفت. این تیم با توجه به تکرار تخلفات به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.اصغر درزی تدارکات تیم خونه به خونه نیز به خاطر اعتراض شدید به تصمیمات داور که سبب تحریک تماشاگران شد و همچنین برخورد و حمله ور شدن به داور بازی، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 
جریمه و توبیخ برای مربی پاس همدان
مسابقه دو تیم پاس همدان و آلومینیوم اراک برگزار شد و مجید میر ترابی-مربی تیم پاس همدان به دلیل نقض مکرر قوانین بازی که منجر به اخراجش از سوی داور شد، به توبیخ کتبی محکوم و باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.همچنین تیم پاس همدان به خاطر تخلفات تماشاگرانش به توبیخ کتبی و جریمه 30 میلیون ریالی محکوم شد.
 
توبیخ و جریمه 3 میلیونی برای مربی صنعت نفت آبادان
مسابقه تیم های صنعت نفت ابادان و پیکان تهران در حالی به پایان رسید که 5 بازیکن پیکان تهران از داور کارت زرد گرفتند. تیم پیکان به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.همچنین حکیم عوده پور مربی تیم صنعت نفت ابادان به دلیل اعتراض به داور که از بازی اخراج شد، به توبیخ کتبی محکوم شد و باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
جریمه برای مربی فجر شهید سپاسی
به دلیل دخالت در امرر داوری و رفتار ناشایست از سوی بهرام شفیعی-مربی تیم فجر شهید سپاسی در  دیدار مقابل  ماشین سازی تبریز، وی به توبیخ کتبی و جریمه 30 میلیون ریالی محکوم شد.تیم فجر شهید سپاسی نیز به خاطر تخلف تماشاگرانش باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
جریمه 10 میلیونی برای نفت مسجد سلیمان
به دلیل فحاشی تماشاگران تیم مسجد سلیمان در بازی برابر پارسه تهران، این تیم به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
جریمه 70 میلیونی برای نساجی مازندران
تیم نساجی مازندران به خاطر فحاشی تماشاگرانش در دیدار مقابل پارسه تهران، به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
توبیخ و جریمه برای سرمربی خیبر خرم آباد
علی نیکبخت-سرمربی تیم خیبر خرم آباد به خاطر تخلف و اعتراض به داور در بازی تیمش مقابل شهرداری اردبیل به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
جریمه نقدی برای تیم های فجر شهید سپاسی و گل گهر سیرجان
مسابقه تیم های فجر شهید سپاسی و گل گهر سیرجان روز 23 فروردین ماه برگزار شد و از سوی ایوب کلانتری-مربی تیم فجر شهید سپاسی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل رخ داد. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم فجر شهید سپاسی نیز به خاطر تخلف تماشاگرانش باید 70 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
گل گهر سیرجان نیز به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.