به گزارش سرویس ورزشی برنا، مسعود رضاییان، مدیرعامل باشگاه ملوان درخصوص شرایط این تیم در لیگ برتر صحبت کرد.

رضاییان در گفتگو با خبرنگار برنا، در آستانه بازی حساس مقابل تراکتور سازی اظهار داشت: تمامی بازی ها حساس هستند. تیم های پایین جدول برای بقا می جنگند و تیم های بالای جدول برای سهمیه و قهرمانی. بنابراین هیچ تیمی دوست ندارد امتیاز ازدست بدهد. درگذشت مهرداد باعث ایجاد انگیزه در تیم شد و توانستیم سایپا را شکست دهیم. امیدوارم این انگیزه در بازی مقابل تراکتور هم وجود داشته باشد تا بتوانیم از تبریز با امتیاز برگردیم.گرفتن سه امتیاز در تبریز کمی سخت است اما می توانیم با اشتباه نکردن و استفاده از اشتباهات حریف، به تساوی و کسب یک امتیاز از تبریز فکر کنیم.

رضاییان درخصوص حضور احتمالی مهدی شریفی در این بازی گفت: مسئله شریفی دیگر برای ما تمام شده است.نباید به اینکه حریف چه و که هست فکر کنیم.باید تمرکز و فکرمان به خودمان باشد.حضور شریفی طوری نبود که نداشتن او را حس کنیم.بازیکنانی مانند آرش افشین، حاتمی و پاشنکو را داشتیم که از جمع ما جدا شدند و نداشتن آن ها را حس کردیم.امسال سال سختی برای ما بود.علاوه بر جدایی بازیکنان، مصدومیت ها و اشتباهات داوری هم خیلی به ما ضربه زد.با این حال به آینده امیدواریم و نگاهمان به فصل آینده ملوان است.

مدیرعامل باشگاه ملوان درخصوص پیشنهاد اسپانسرها به باشگاه ملوان گفت: فعلا کسی طرح و برنامه ایی به ما نداده است. اسپانسرهایی بودند که آمدند و خیلی زود رفتند. آن ها ترجیح می دهند که فصل تمام شود و ببینند که وضعیت تیم ما چه می شود.

رضاییان درمورد شایعه حضور مازیار زارع درون دروازه ملوانان مقابل تراکتورسازی گفت: به نظرم این یک شوخی است! ما آیدین قویدل را داریم که دروازبان قابلی است اما به علت حضور پاشنکو و حسینی نتوانست فرصت عرض اندام پیدا کند.ضمن اینکه نیما میرزا زاد، دروازبان تیم ملی جوانان را هم در اختیار داریم.

مدیرعامل ملوان درخصوص حضور احتمالی سردار آزمون به عنوان سرباز در لیگ برتر گفت: در این خصوص نمی توانم نظری بدهم.ما دخل و تصرفی در توزیع بازیکنان سرباز نداریم و در این مورد تابع تصمیمات نظام وظیفه ایم.اگر در لیگ برتر بمانیم، فقط می توانیم درخواست کننده باشیم.

وی درخصوص این که آیا برای جذب آزمون درخواست خواهند داد یا خیر، گقت: فعلا نمی توان در مورد فصل آینده تصمیم گرفت اما چه کسی است که سردار آزمون را نخواهد؟ حتی بارسلون هم دوست دارد،او را به خدمت بگیرد! به هرحال فعلا تمام تمرکز ما به سه بازی باقی مانده است تا بتوانیم با کسب نتایج قابل قبول، ماندمان  در لیگ برتر را قطعی کنیم.