به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه تنها بدنبال پیروزی در سه دیدار پایانی لیگ هستیم، گفت: تمام تمرکزمان را برای گرفتن کسب سهمیه لیگ قهرمانان گذاشته ایم.

علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش افزود: فردا یک دیدار حساس مقابل پرسپولیس برگزار خواهیم کرد و همانند سال گذشته نفت می تواند در قهرمانی سه تیم تاثیر گذار باشد.  بدنبال این هستیم تا با پیروزی در دیدارهای باقی مانده بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کرده و فصل آینده نیز در آسیا حضور داشته باشیم.

منصوریان درخصوص شرایط پرسپولیس نیز گفت: این تیم وضعیت بسیار خوبی دارد و یکی از مدعیان اصلی برای قهرمانی است اما ما تمام دیدارهای اخیر این تیم را آنالیز کردیم و بدقت بازیکنان این تیم را می‌شناسیم و می دانیم که آنها از خط حمله زهرداری برخوردارند و تنها برای پیروزی مقابل ما به میدان می آیند.

وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به شرایط سختی که تیم نفت در طول این فصل داشته آیا می تواند مانند پرسپولیس موفق باشد یا خیر گفت: قبل از هر چیز باید یک خبر خوشحال کننده به شما بگویم و آن هم این است که در سه هفته پایانی و قبل از دیدار مقابل حریفانمان به هتل خواهیم رفت و در آنجا اردو برگزار خواهیم کرد.  درست است که ما شرایط بسیار سختی داریم و بارها هم در این مورد صحبت کرده ایم اما فردا فقط به برد فکر می کنیم و می خواهیم با پیروزی در این دیدار خود را به کسب سهمیه نزدیک کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که گفته شده است شما فردا برای استقلال بازی می کنید یا خیر گفت: متاسفانه در هفته ای که گذشت هجمه های بسیار زیادی بر علیه من بود و هر روز چنین صحبت هایی مطرح می شد. در استقلالی بودن من شکی نیست و از اینکه من در این تیم بودم و از این تیم به همه جا رسیده ایم  هیچ شکی نیست اما ما فردا برای خودمان بازی می کنیم و تنها به پیروزی در این دیدار فکر می کنیم و برای هیچ تیمی بازی نمی کنیم البته افتخار می کنم که سالها شاگرد مظلومی بوده ام اما مطمئنا فردا فقط برای تیم خودمان بازی می کنیم.

سرمربی نفت خاطرنشان کرد: برای هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال احترام خاصی قائلم و هرگز تا به حال شماره ۶ و ۴ را به کسی نشان نداده ام و تنها تمام تمرکزم این است که بتوانم نفت را به لیگ قهرمانان برسانم اگر چه فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و تنها مربی ای هستم که هزار تومان دریافتی نداشته اما ۱۰۰ میلیون برای نفت هزینه کرده ام. منکر شرایط خوب پرسپولیس نیستم و می دانم که برانکو زحمات زیادی برای پرسپولیش کشیده اما با تمام این مشکلاتی که داریم به تنها چیزی که فکر می کنم موفقیت نفت است.

وی درخصوص صحبت های برخی پیشکسوتان علیه خودش گفت: قسم می خورم که هیچ مصاحبه ای نکرده ام اما دیدم مرتضی فنونی زاده و علی دایی صحبت کردند اما من برای آنان احترام قائل هستم و فکر می کنم متاسفانه برخی رسانه ها در هفته گذشته تعبیر نادرستی داشتند و من را مقابل هم بازیهایم قرار دادند.

منصوریان در رابطه با اینکه آیا برای بازی فردا مصدوم و یا محرومی دارد یا خیراضافه کرد: محروم و مصدوم نداریم. مبعلی و سید جلال حسینی هم کاملا برای این بازی آماده هستند.

سرمربی نفت تهران با اشاره به مشکلات مالی ما اضافه کرد: یکی از خبرنگاران روزی حرف خوبی به من زد که باید شأن خودم را بدانم و به خودم احترام بگذارم من اگر می خواهم رئیس جمهوری پیشین یا رئیس جمهور فعلی را ببینم خیلی آسان تر می دیدم تا اینکه بخواهم وزیر نفت را ببینم. من نمی دانم وزیر خودمان را اتاقی جداگانه نگه می دارند که اینقدر سخت بخواهم او را ببینم.  مشکلی بین من و مدیرعامل نفت وجود ندارد من افتخارم این است که همیشه یک لبخند روی لب های این مردم گذاشتم.

منصوریان در خصوص اینکه سازمان لیگ چهار خودرو به باشگاه نفت می دهد، تصریح کرد: من هیچ اطلاعی از خودرو شاسی بلند ندارم. مدیر باشگاه هم یک کارمند است و ۱۰ سال تیم را او داده اند و بودجه را نیز در اختیار او قرار داده اند تا او در این ۱۰ سال بودجه را برنامه ریزی کند اما وزارتخانه هیچ پولی به باشگاه تزریق نکرد. در درآمدزایی هم ما موفق نبودیم. یک فرد معمولی هیچ فقط برای فرزندش پیراهن نفت را نمی خرد اما اگر از منیریه رد شود پیراهن استقلال و پرسپولیس را می خرد.

سرمربی نفت در پاسخ به این پرسش که آیا مدیری که نمی تواند برای یک باشگاه نفت درآمدزایی کند برای عضویت در هیئت رئیسه سازمان لیگ می تواند موفق عمل کند، گفت: این سئوال در حوزه سیاست است و من نمی خواهم به این پرسش پاسخ بدهم اما این را بگویم که آیا افرادی که در این ۱۵ سال در حوزه مدیریت حضور داشتند از فیلتر رد شده است؟ قنبرزاده سابقه مدیریتی در سالهای اخیر را داشته است.

منصوریان در پایان درخصوص اینکه آیا برای موفقیت استقلال فردا تلاش می کند یا خیر، افزود: من و خانواده ام استقلالی هستیم و دوستان و شرکای نزدیکم پرسپولیسی هستند اما فردا فقط برای موفقیت نفت و اعتبار خودم بازی می کنم.