به گزارش سرویس ورزشی برنا، یازدهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر از امروز در اصفهان آغاز شده است و به مدت 8 روز ادامه خواهد داشت.

فریبا صادقی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر 20 والیبالیست از 10 استان کشور را به این اردو دعوت کرده است که اسامی آنان به قرار زیر است:

استان تهران: مریم موسوی، زهرا بلاغی و کیمیا جمالی

استان اصفهان: سوگند سلیم، مائده محمدی، زهرا قنواتی، محدثه مشتاقی و فاطمه عنایت

استان فارس: هانیه براتی، سارا نظری و زهرا باقری

استان آذربایجان شرقی: آی تک سلامت و رعنا یوسفی

استان گیلان: سوگند حق پرست و نگین شیرتری

استان آذربایجان غربی: معصومه اسماعیلی

استان لرستان: فاطمه سلگی

استان همدان: حنانه کرمی

استان گلستان: مونا آشفته

استان مرکزی: پرنیا خسروی

تمرینات تیم ملی والیبال جوانان دختر در دو سالن ملت و مجتمع امام علی (ع) شهر اصفهان پیگیری خواهد شد که روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه ورود بازیکنان به اردو بوده است و تمرینات از امروز آغاز شد.

فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد (مربی)، اکرم حبیب لوی شندی (فیزیوتراب)، مژگان کرد (روانشناس)، صفورا گل افشان (تمرین دهنده) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.

دهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر که از روز پنج شنبه 26 فروردین ماه در کمپ ویژه والیبال بانوان مجموعه ورزشی آزادی تهران (شهید چمران) آغاز شده بود، ظهر جمعه سوم اردیبهشت ماه به پایان رسید.

تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر 19 سال آسیا که از دوم تا دهم مردادماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.

در دور مقدماتی این رقابت ها 15 تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در گروه سوم این رقابت ها با تیم های ژاپن، هند و ماکائو همگروه است.