به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی اتلتیکو مادرید بعد از پیروزی برابر بایرن مونیخ به ستایش از خط دفاعی تیمش پرداخت. او تاکید کرد که کار آنها در دیدار برگشت بسیار سخت است و با چالش بزرگی مواجه شده اند.

دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با انجام یک دیدار به پایان رسید که در آن بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی اتلتیکو مادرید به میدان رفت و در نهایت این تیم میزبان بود که توانست با یک گل بازی را به سود خود به پایان برساند.

دیگو سیمئونه از نتیجه به دست آمده راضی است. سرمربی اتلتیکو مادرید در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی سراسر هیجانی و احساسی بود. برای رسیدن به این پیروزی تلاش بسیار زیادی داشتیم. بایرن مونیخ یکی از بهترین تیم‌های کنونی فوتبال اروپا است و بازی کردن برابر این تیم بسیار سخت است. آنها نهایت تلاش خود را به کار گرفتند تا در خانه ما به گل برسند اما با بازی دفاعی بسیار خوبی که از خود به نمایش گذاشتیم اجازه ندادیم تا دروازه ما باز شود. در نیمه دوم بازی دفاعی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم.

او ادامه داد: سائول نشان داد که از مهارت و تکنیک بسیار بالایی برخوردار است. او گل زیبایی را به ثمر رساند. سائول بازیکنی است که در آینده بیشتر از او خواهیم شنید. او توان بازی در چند پست را دارد و بسیار خوشحالم که چنین بازیکنانی را در اختیار دارم و می توانم از آنها به خوبی استفاده کنم.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در ادامه گفت: درست است که در دیدار رفت با نتیجه‌ای خوب به پیروزی رسیدیم اما هنوز چیزی تمام نشده است. دیدار برگشت باقی مانده است و باید در آلیانس آره‌نا برابر تیمی بزرگ خوب ظاهر شویم. با یک چالش بسیار بزرگ روبرو شده‌ایم و باید نشان دهیم که تیم بزرگی هستیم.

سیمئونه درباره محرومیت 3 جلسه‌ای خود به خاطر جنجال در رقابت‌های لیگ اسپانیا گفت: این محرومیت را قبول می‌کنم و درباره آن صحبت نمی‌کنم.