به گزارش سرویس ورزشی برنا بازی تراکتورسازی و ملوان نبرد بالا و پایین جدول بود. تراکتورسازی و ملوان در بالا و پایین جدول در نبرد با رقبا نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشتند؛ تراکتور برای زنده نگه داشتن امیدهایش برای کسب سهمیه و ملوان برای برای فرار از کابوس سقوط.

تراکتور بعد از شکست غافلگیرکننده هفته گذشته برابر سیاه جامگان ته جدولی نمی خواست امتیازی از دست بدهد و از همین رو بازی را توفانی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید.

در دقیقه 8 فرزاد حاتمی توانست از خلا بین مدافعان ملوانی ها استفاده کند و با ضربه ای دقیق و حرفه ای دروازه این تیم را باز کند.

بعد از این گل زودهنگام تراکتوری ها هنوز در حال شادی بودند که ملوان در اولین حضور خود در زمین تراکتور به گل تساوی رسید. دقیقه 10 پاس پشت مدافعان ملوانی ها با فرار دیدنی رضا درویشی همراه شد و وی پس از یک مهار خوب با بغل پایی دقیق دروازه اخباری را باز کرد تا همه چیزبه تساوی کشیده شود.

این گل غافلگیرکننده سبب شد تا تبریزی ها برای جبران مافات دوباره حملات خود را آغاز کنند و بازی را به زمین ملوان ببرند. حملاتی که سرانجام در آخرین ثانیه های نیمه نخست نتیجه داد تا تراکتورسازی با برد به رختکن برود.

در دقیقه 1+45، فرزاد حاتمی در گوشه محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد و با ضربه روپا و چکشی این توپ را به گوشه دروازه ملوانی ها زد.

نیمه دوم نیزبا برتری تراکتورسازی آغاز شد. تبریزی ها که نمی خواستند هیچ چیز را به قضا و قدر بسپارند، با توپ پر آغاز کردند و از حملات خود نتیجه مطلوب گرفتند به گونه ای که گلهای بعدی از راه رسید.

در دقیقه 56 فرزاد حاتمی این این بار در نقش پاسور ظاهر شد و با ضربه سر توپ را به سروش رفیعی سپرد و هافبک تراکتور با حرکتی فنی و دیدنی مدافع و دروازه بان ملوان را جا گذاشت و سپس با ضربه ای دقیق دروازه خالی از دروازه بان ملوانی ها را باز کرد.

در دقیقه 61 بختیار رحمانی روی یک ضدحمله با استارت بلند خود با دروازه بان ملوان تک به تک شد و برای چهارمین بار دروازه حریف را باز کرد.

روی یک ضربه ایستگاهی ملوان فاصله را کمتر کرد. در دقیقه 67 کرنر انزلی چی ها در محوطه تراکتوری ها بعد از یکی دو رفت و برگشت به کنعانی زادگان رسید تا او با ضربه ای زیبا دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.


در نهایت این بازی پر تب و تاب با برتری 4-2 تراکتورسازی خاتمه یافت تا تبریزی ها یک گام دیگر به کسب سهمیه نزدیک شوند.