به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی دو بر صفر نفت تهران مقابل پرسپولیس گفت: جای مرحوم دارستانی امروز روی نیمکت نفت خالی بود؛ چراکه زحمات زیادی برای تیم کشیده بود، امیدوارم با این پیروزی روحش شاد شود.

وی ادامه داد: کار ما برای قهرمانی سخت است، اما هنوز برای کسب سهمیه شانس داریم و می‌جنگیم. باید دو بازی باقیمانده راببریم و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم.

دروازه‌بان نفت تصریح کرد: چند روز قبل از بازی با پرسپولیس برای من خیلی زجرآور بود. امروز پیش از ورود به زمین به خدا گفتم آبروی من دست توست و آبرویم را حفظ کن. پدرم تا به حال نان حلال به من داده است و من هم می‌خواهم پسرم نان حلال بخورد. در این سال‌ها زحمت و زجر زیادی کشیده‌ام و خوشحالم مزد زحماتم را گرفته‌ام.

بیرانوند در پاسخ به این سؤال که در لحظاتی از بازی وقت‌کشی می‌کرد که باعث اعتراض هواداران شد، گفت: وقت‌کشی نکردم و چنین چیزی درست نیست، خیلی طبیعی دروازه‌بانی کردم و هر وقت که تماشاگران پرسپولیس از من می‌خواستند، بازی را به‌سرعت شروع می‌کردم. پرسپولیس یکی از بهترین مربیان ایران را دارد و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد.