به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد با بیان اینکه برای پیروزی در هر ۲ بازی باقی مانده مصمم هستیم گفت: سیاه جامگان قطعا در لیگ بر‌تر می‌ماند

فرهاد کاظمی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و سیاه جامگان مشهد که در هفته بیست و هشتم لیگ بر‌تر فوتبال با نتیجه یک بر صفر با پیروزی تیم صبا در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، اظهار داشت: تیم ما شرایط روحی و روانی خاصی داشت و در چنین شرایطی کار دشوار می‌شود و امروز هم بازیکنان ما بازی خوبی ارائه نکردند. موقعیت‌هایی برای گلزنی به دست آوردیم اما توپ‌های ما به گل تبدیل نشد و این مطلب به دلیل دفاع منسجمی بود که صبا اتخاذ کرده بود.

سرمربی سیاه جامگان گفت: از بازیکنان خود رضایت دارم و ما باید در ۲ بازی باقی مانده با تمام قوا بجنگیم و اگر امروز صبا به این شکل نمی‌جنگید و با ۱۱ بازیکن دفاع نمی‌کرد شاید می‌توانستیم با امتیاز قم را ترک کنیم.  ۲ بازی دیگر در پیش داریم و برای پیروزی در هر ۲ بازی باقی مانده مصمم هستیم و اطمینان داشته باشید که تیم ما در لیگ بر‌تر باقی خواهد ماند. 

وی افزود: برای بازی امروز چالش‌های خاص خود را داشتیم برای مثال رضا عنایتی که بازیکن مهمی برای تیم ما به شمار می‌رود آسیب دیده بود اما با این حال برای سیاه جامگان بازی کرد. عملکرد سیاه جامگان با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارد و ظرفیتی که از آن بهره‌مند بوده، قابل قبول است و امیدوارم در ۲ بازی بعدی بهتر کار کنیم.