به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برابر استقلال با تمام قوا بازی خواهیم کرد‌‌ همان طور که اگر حریف ما پرسپولیس هم بود با همه وجود بازی می‌کردیم.

علی دایی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و سیاه جامگان مشهد که در هفته بیست و هشتم لیگ بر‌تر فوتبال با نتیجه یک بر صفر با پیروزی تیم صبا در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، اظهار داشت: امروز بازی را خوب آغاز نکردیم و در نیمه اول بازی خوبی ارائه نکردیم اما با این وجود به یک گل دست پیدا کردیم و در نیمه دوم تعادل بر بازی حاکم شد.

وی افزود: به دلیل سنگین بودن بازی هفته گذشته با ذوب آهن، انرژی برخی بازیکنان ما تحلیل رفته بود و به همین دلیل در نیمه اول کمی بد بودیم با این حال در نیمه دوم نتیجه را حفظ کردیم و به هدفمان که کسب ۳ امتیاز بود رسیدیم.

سرمربی صبا گفت: بازی با تیم‌هایی که در معرض سقوط هستند سخت است اما به هدفمان رسیدیم و امیدوارم در ۲ بازی آینده بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم و رتبه خوبی در پایان فصل کسب کنیم.به هیچ وجه به دنبال دفاع کردن نبودیم و بازی جوانمردانه‌ای انجام دادیم و اگر تیم ما قبراق‌تر بود می‌توانست با اختلاف گل بیشتری برنده بازی باشد.

وی عنوان کرد: بازی آخر ما با استقلال است و در آن بازی در هفته آخر لیگ بر‌تر با تمام وجود بازی می‌کنیم و اگر حریف ما پرسپولیس هم بود به‌‌ همان ترتیب با دل و جان بازی می‌کردیم.امروز با اشتباه داور مسابقه یکی از بازیکنان ما اخراج شد و همین اخراج سبب شد در دقایق پایانی به فکر حفظ دروازه خود باشیم اما اشتباه داور یک بازیکن کلیدی ما را برای بازی بعدی از صبا گرفت.

دایی درباره حضورش در فصل آینده در صبا افزود: در حال حاضر شرایط تیم مشخص نشده و نمی‌توان در این باره تصمیمی گرفت اما در صورتی که وضعیت مالکیت تیم معلوم شود و من را بخواهند ممکن است سال دیگر در صبا بمانم.