به گزارش سرویس ورزشی برنا، مربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه پیروزی شیرینی را مقابل سایپا به دست آوردیم، گفت: روزهای سختی را در هفته‌های اخیر سپری کردیم.

مجید صالح با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در دیدار برابر سایپا گفت: عصر بسیار خوبی را با پیروزی به پایان رساندیم و توانستیم یک بازی زیبا و تماشاگرپسند را مقابل سایپا ارائه دهیم.ما امروز برای خودمان بازی کردیم و به تیم‌های دیگر کاری نداشتیم و توانستیم یک بازی خوب را مقابل حریف‌مان ارائه دهیم.

مربی استقلال افزود: هنوز چیزی برای ما تمام نشده و ما دو بازی بسیار سخت را در پیش‌رو داریم و باید در دو دیدار باقی‌مانده نیز پیروزی را از آن خود کنیم.

صالح درخصوص اینکه پرسپولیس در مقابل نفت شکست خورده است گفت: ما به نتایج دیگر تیم‌ها کاری نداریم و فقط به فکر پیروزی حریف خودمان هستیم. ما امروز با تمام تلاش‌مان توانستیم این بازی را با برد به پایان برسانیم و مطمئناً در دیدارهای آینده نیز همین روند را ادامه خواهیم داد.

وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم هواداران در روز دیدار مقابل تراکتور ما را تنها نگذاشته و با حضورشان در ورزشگاه، ما را برای پیروزی مقابل حریف کمک کنند.