به گزارش سرویس ورزشی برنا، در پایان رقابتهای دسته 105 کیلوگرم محمدرضا برابری، نماینده شایسته کشورمان ضمن کسب دو مدال طلا و یک برنز، 79 امتیاز برای تیم ملی کشورمان به دست آورد. کیا قدمی، دیگر نماینده کشورمان نیز که در این وزن چهارم شد، تیم ملی را صاحب 65 امتیاز تیمی کرد. به این ترتیب جمع امتیازات ملی پوشان کشورمان در پایان رقابتهای دسته 105 کیلوگرم به 372 امتیاز رسید.

پیش از این علی میری 21 امتیاز، سید ایوب موسوی 71 امتیاز، علی هاشمی 73 امتیاز و رضا بیرالوند 63 امتیاز برای تیم ملی کسب کرده بودند تا همه نگاه ها در ادامه رقابتهای وزنه برداری قهرمانی آسیا به بهادر مولایی و محسن بهرام زاده دوخته شود.

در حال حاضر تیم ملی چین با 506 امتیاز در صدر جدول رده بندی رقابتهای وزنه برداری قهرمانی آسیا قرار دارد و تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای قرار گرفتن در صدر جدول و کسب عنوان قهرمانی آسیا باید جمع امتیازات خودش را به 507 امتیاز برسد.

به این ترتیب اگر بهادر مولایی و محسن بهرام زاده در رقابتهای دسته فوق سنگین که از ساعت 15 و 30 دقیقه به وقت تهران در تاشکند ازبکستان برگزار می شود بتوانند 135 کسب کنند، تیم ملی وزنه برداری کشورمان پس از 4 سال بار دیگر روی سکوی قهرمانی آسیا خواهد ایستاد.

برای کسب این امتیاز کافیست نمایندگان کشورمان در هر سه حرکت یکضرب، دوضرب و مجموع عناوین سوم و چهارم دسته فوق سنگین را به دست بیاورند تا تیم ملی وزنه برداری کشورمان با کسب 507 امتیاز قهرمان آسیا شود.