به گزارش سرویس ورزشی برنا، نظمی، مدیر سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان گفت: جایزه تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان به 110هزار دلار افزایش می یابد.

وی برگزاری سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان را افتخاری برای کشور عنوان کرد و گفت: این تور با بیش از سی سال قدمت هر بار با قدرت و قوت بیشتری برگزار می شود و امیدوارم در سال های آتی و با تلاش جمعی سطح کیفی آن بالاتر رود. جمشید نظمی افزود: تلاش خواهیم کرد تا برگزاری این تور در هر سال بهتر از قبل باشد و به همین منظور جایزه 60 هزار دلاری سالهای گذشته به 100 هزار دلار و در دوره سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران - آذربایجان به 10 هزار دلار افزایش یافته است.

نظمی به ظرفیت بالای دوچرخه سواری این استان اشاره کرد و گفت: دوچرخه سواران استان حرف های زیادی برای گفتن دارند و نمایندگان خوبی برای ایران در عرصه های بین المللی بوده اند.

وی ابراز امیدواری کرد که دوچرخه سواران در این تور در کنار هم رقابتی سالم و بیادماندنی داشته باشند.

گفتنی است سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه‌ای دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با شرکت 21 تیم داخلی و خارجی از 4 قاره جهان، از تاریخ 24 الی 29 اردیبهشت ماه در مجموع 1004/6 کیلومتر در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار خواهد شد.