به گزارش سرویس ورزشی برنا، کیانوش رستمی، وزنه بردار تیم ملی ایران درخصوص عملکرد ملی پوشان در رقابت های آسیایی ازبکستان صحبت کرد.

رستمی در گفتگو با خبرنگار برنا، با اشاره به نمایش تیم ملی وزنه برداری در تاشکند اظهار داشت: باعث خوشحالی است که بعد از مدت ها مدال های رنگارنگ زیادی را در تمامی وزن ها به دست آوردیم و این افتخارآفرینی و مدال گیری ملی پوشان می تواند به روند روبه رشد تیم ملی کمک کند و در المپیک با روحیه ای دوچندان پا به میدان بگذاریم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا آمدن انوشیروانی به کادر فنی باعث این موفقیت ها شده است، افزود: این ملی پوشان سرمایه های وزنه برداری هستند که هر کدام چندین سال است که از نوجوانی زحمت بسیار زیادی را کشیده اند تا الان ثمره آن را ببینند. همچنان که مربیان قبلی تیم ملی نیز برای این بچه ها از جان و دل مایه گذاشتند که تیم ملی بتواند این نتایج را کسب کند و طلایی که محمدرضا براری بعد از دو سال دوری از میادین به دست آورد نشان می دهد که چقدر این وزنه بردار انگیزه برای رقابت ها داشته است.

وزنه بردار ملی پوش ایران درخصوص تغییر سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: علی مرادی فرد بسیار برجسته ای است و هر تغییری که در مجموعه فدراسیون وزنه برداری انجام می شود قطعا با فکر بوده و ما نیز تابع تصمیمات وی خواهیم بود. برنامه هایی که در فدراسیون تدوین می شود به خسر و صلاح تیم ملی است و امیدوارم که در آینده نزدیک و در المپیک ریو دوباره شاهد شکوفایی وزنه برداری باشیم.

رستمی همچنان درباره تمرینات خودش قبل از شروع رقابت های المپیک ریو اظهار داشت: تمرینات مستمری را در این مدت پشت سر گذاشته ام و به روزهای اوج و آمادگی کامل نزدیک می شوم. از آنجا که تمام تمریناتم را به صورت انفرادی انجام می دهم، سکوتی که در حین تمرینات دارم باعث می شود که خیلی بهتر بتوانم تمرکز کنم و وزنه ها را بالای سر ببرم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بهداد سلیمی به المپیک ریو خواهد رسید یا خیر اضافه کرد: بعد از رها شدن از بند مصدومیت بهداد تمرینات خیلی خوبی را داشته است و به وزنه های خوبی دست پیدا کرده که امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد که اگر اینطور شود قطعا بهداد را در المپیک ریو خواهیم داشت.