به گزارش سرویس ورزشی برنا در آخرین بازی های هفته بیست و لیگ برتر فولاد در یک بازی پر تب و تاب استقلال اهواز را با نتیجه 3-2 شکست داد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد در نشست خبری پایان دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز اظهار کرد: از این برد راضی هستم هرچند از بعضی از لحظات بازی خشنود نیستم چرا که بازیکنان ما عصبی وارد بازی شدند. متأسفانه با توجه به حواشی‌ای که قبل از بازی به وجود آمده بود تمرکز بازیکنان آنچنان که باید و شاید خوب نبود. هرچند از بازی راضی نبودم ولی از کسب سه امتیاز راضی هستم و امیدوارم این روند را بهبود بخشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان این تیم حریف را دست کم گرفته بودند و یا اسیر حواشی این بازی شده بودند، گفت: به هر حال من می‌دانم پشت این مسائل و شعارها چه کسانی هستند و این برد را نیز تقدیم هواداران واقعی فولاد می‌کنم. بازیکنان تیم من هیچ موقع تیم حریف را دست کم نمی‌گیرند.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل عصبی بودن بازیکنانش در این بازی چه بود نیز عنوان کرد: از ابتدای فصل روزهای سختی را گذراندیم و مشکلات و حواشی زیادی نیز داشتیم. بعد از نتایجی که در نیم فصل اول گرفتیم مسئولیت بزرگی داشتیم و در حال حاضر خوشحال هستم و به هواداران واقعی فولاد تبریک می‌گویم و به آنها می‌گویم در حال حاضر جایگاه مطمئنی داریم. فقط مراتب تأسف خودم را تقدیم کسانی می‌کنم که دوست داشتند فولاد به لیگ پایین‌تر سقوط کند و از آن‌ها خواهش می‌کنم که حمایت خودشان را از تیم اعلام کنند.

وی ادامه داد: پس از بازی با استقلال خیلی از افراد از فرصت استفاده کردند و ما را به باد انتقاد گرفتند ولی این مسئله مشهود است که تیم ما در نیم فصل دوم از لحاظ امتیازی جزو تیم‌های بالای جدول است و بسیار خوب نیز کار کرده است.

وی بیان کرد: خیلی مسائل هست که هنوز آن‌ها را بیان نکرده‌ام. خیلی برای تیم خودم و فولاد و هواداران نیز خوشحال هستم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد صحبت سیاوش بختیاری‌زاده‌ که گفته بود فولاد در این بازی فقط بازی مستقیم انجام داد چیست، گفت: این نظر او است و من نمی‌گویم که آن‌ها چگونه بازی کردند. احتمالا ما هردو در بازی نبودیم!

سرمربی تیم فولاد در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه سیاوش بختیاری زاده گفته بود اسکوچیچ زمانی که به ایران آمد باید چیز جدیدی به او و عبدالله ویسی یاد می‌داد ولی اینگونه نشده است، عنوان کرد: در این خصوص نظری ندارم. ما دوست داریم به همکارمان در تیم مقابل احترام بگذاریم ولی چیزی که ملاک ما هست تاریخچه‌ گذشته‌ ماست. من چیزی را در زندگی یاد گرفته‌ام که به عنوان مربی نباید هیچ‌موقع در مورد همکار خودم در تیم حریف نظری بدهم و حتی اگر من بهترین مربی باشم هم نباید در خصوص همکارم اظهارنظر کنم و به بختیاری‌زاده پیشنهاد می‌کنم گذشته‌ مرا مطالعه کند.