به گزارش سرویس ورزشی برنا، لیلا رجبی، پرتابگر المپیکی کشورمان زیر نظر پیمان رجبی، تمرینات آماده‌سازی پیش از رقابت های المپیک را در تهران پیگیری می کند. قرار بر این بود که وی با هماهنگی سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی راهی یک دوره اردوی آماده سازی به بلاروس شود که به درخواست وی زمان این اردو تغییر کرده است.

به همین منظور و برای اطلاع از شرایط کنونی وی، گفتگویی با این بانوی قهرمان صورت گرفته که در زیر آن را خواهید خواند:

* از وضعیت آمادگی و اردوی تهران راضی هستید؟

- بله خدا راشکر تمریناتم را در تهران پیگیری می کنم و در حال حاضر دور جدید تمریناتم را با فشار بیشتری شروع کرده ام. آسیب دیدگی جزئی دارم ولی مجبورم مدارا کنم تا بیشتر نشود.

* قرار بود به بلاروس بروید. چرا منصرف شدید؟

- بله، اردوی بلاروس جزو برنامه های مان قبل از المپیک بود اما به دلیل تغییر در شرایط اردوی تهران تصمیم گرفتیم تا ادامه تمرینات مان را هم در تهران باشیم. البته هنوز تصمیمی برای اردوی خارجی نداریم اما اگر لازم باشد که برای تمرین به خارج از ایران برویم به فدراسیون اعلام خواهیم کرد.

* در مسابقات قزاقستان شرکت خواهید کرد؟

- بله تصمیم دارم برای ارزیابی خودم در کازانف قزاقستان شرکت کنم. اما باید مراقب باشم تا فشار تمرینانم با فشار مسابقات توام نشود. در اینصورت شدت آسیب دیدگی ام بیشتر خواهد شد؛ به همین خاطر به احتمال فراوان در مرحله اول لیگ کشور حضور نخواهم داشت.