به گزارش سرویس ورزشی برنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام پیت لاسینسکی لهستان از امروز در شهر اسپالا در حال برگزاری است که رامین طاهری و مهدی علیاری با غلبه بر حریفانشان به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یافتند. مهرداد مردانی نیز با قبول شکست در یک‌چهارم نهایی مقابل حریف قرقیز از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

* نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 59 کیلوگرم مهرداد مردانی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر خوزه رودریگوئز رایبر از ونزوئلا را شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد آندری مارتینیوک از اوکراین گذشت، اما در دور سوم با نتیجه 4 بر 3 مغلوب آرسن ارالیف کشتی‌گیر مطرح قرقیزستان شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند. وی باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد تا شانس حضور در گروه شانس مجدد و کسب مدال برنز را پید کند.

در وزن 80 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ادوارد سرگیسیان از ارمنستان با نتیجه 10 بر یک به پیروزی رسید. وی در دور بعد نیز سومینن از فنلاند را با نتیجه 7 بر صفر شکست داد و گام به نیمه‌نهایی گذاشت.

در وزن 98 کیلوگرم مهدی علیاری در در نخست مقابل راموس فردریکاس از لیتوانی با نتیجه 5 بر 2 و با ضربه فنی به پیروزی رسید. وی در دور بعد سرگو گوگیسوانیدزه از گرجستان را با نتیجه 2 بر صفر و ضربه فنی شکست داد. علیاری در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر صفر مقابل مارسین اولج نیچاک از لهستان به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد.