به گزارش سرویس ورزشی برنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آیون کورنیانو و لادیسلاو سیمون رومانی، از امروز (شنبه) و به مدت دو روز در شهر بخارست رومانی برگزار می‌شود که نتایج کشتی‌گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 59 کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا مقابل روشن بایراموف نایب قهرمان سال 2015 جهان از آذربایجان با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد. در همین وزن رضا خدری مقابل کشتی‌گیر اوکراینی با نتیجه 8 بر 4 به پیروزی رسید، اما در دور بعد مقابل روشن بایراموف ضربه فنی شد.

در وزن 71 کیلوگرم عظیم گرمسیری با نتیجه 6 بر 4 نماینده‌ای از کشور رومانی را شکست داد و در دور دوم به مصاف محمدعلی گرایی دیگر نماینده کشورمان خواهد رفت.

در وزن 80 کیلوگرم یوسف قادریان با نتیجه 7 بر یک از سد الوین مورس علی‌یف، نفر سوم جهان و قهرمان بازی‌های اروپایی (در وزن 75 کیلوگرم) از آذربایجان گذشت. وی در دور دوم نیز با نتیجه 8 بر صفر مهدی فلاح دیگر نماینده کشورمان را که در دور نخست کشتی‌گیری از بلغارستان را 10 بر 2 شکست داده بود، مغلوب کرد.

مجید علیاری در وزن 98 کیلوگرم در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده است.

در وزن 130 کیلوگرم بهنام مهدی‌زاده کشتی گیری از رومانی را ضربه کرد. در همین وزن مهدی نوری در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد.

ادامه رقابت‌های روز نخست از ساعت 18:30 به وقت ایران پیگیری می‌شود.

همچنین رقابت‌های اوزان 66، 75 و 85 کیلوگرم نیز فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود که جمال اسماعیلی و عظیم گرمسیری نمایندگان کشورمان در وزن 75 کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.