به گزارش سرویس ورزشی برنا، در وزن 66 کیلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف کی ووک چویی از کره جنوبی می رود. در این وزن 22 نفر حضور دارند.

در وزن 75 کیلوگرم پیام بویری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با اکرم زید از مراکش کشتی خواهد گرفت و در صورت غلبه بر این کشتی گیر، در دور بعد با برنده مارک مادسن دارنده مدال نقره جهان از دانمارک و الکساندر بورگر از نروژ مصاف خواهد داد. در این وزن 17 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 85 کیلوگرم حسین نوری در دور نخست به مصاف بشیر سیدازارا از الجزایر می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم با برنده جاوید حمزاتوف از بلاروس و لوری شکیریوبا از اوکراین روبرو خواهد شد. در این وزن 21 نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور اول به مصاف مانتاس کنیستاوتاس از لتونی می رود. در همین وزن بشیر باباجان زاده در دور نخست با لوکاس باناک از لهستان کشتی خواهد گرفت و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران قاسمی منجزی و کنیستاوتاس مبارزه خواهد کرد. در این وزن 14 نفر حضور دارند.رقابت های اوزان فوق فردا برگزار می شود.

در رقابت های چهار وزن نخست که امروز برگزار شد رامین طاهری و مهدی علیاری در اوزان 80 و 98 کیلوگرم به دیدار فینال رسیدند و مهرداد مردانی در وزن 59 کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.