به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت های لیگ جهانی تیم ملی ایران برابر صربستان تن به شکست داد. رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی ایران پس از شکست 3 بر یک تیم ایران برابر صربستان در آخرین دیدار هفته دوم لیگ جهانی اظهار داشت: در مجموع مسابقه ایران و صربستان در سطح خوبی برگزار شد که مغلوب این تیم شدیم.

وی با بیان اینکه در سه ستی که نتیجه را به صربستان واگذار کردیم، تمرکز لازم در ابتدای ست را نداشتیم، گفت: این موضوع باعث اختلاف امتیاز دو تیم می شد و فشار زیادی به بازیکنان برای جبران این اختلاف می آورد که در مجموع عملکرد آنان را تحت تاثیر قرار می داد و در نهایت جبران مشکل بود.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: دو تیم ایران وصربستان در دفاع در یک سطح بودند و از عملکرد بازیکنان ایران راضی هستم. ویژگی تیم صربستان سرویس‌های قدرتمند است که این تیم برابر برزیل 20 امتیاز از سرویس به دست آورد اما ایران تنها هشت امتیاز سرویس به صربستان داد. دریافت ها را کنترل کردیم.

وی با بیان اینکه رقابت نزدیکی با صربستان در این مسابقه داشتیم گفت: در این مسابقه به دیگر بازیکنان که کمتر میدان داده بودیم، اجازه حضور در زمین دادیم و این تعویض ها به حفظ هماهنگی تیمی ایران نیز کمک کرد. از تعویض‌ها راضی هستم.