به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان از دیروز (شنبه) در شهر واندازور ارمنستان آغاز شده است. در رقابت های روز دوم (یکشنبه) این مسابقات سه نماینده کشورمان به میدان می‌روند که نتایج وزن‌کشی به شرح زیر است:

در وزن 86 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند، علیرضا کریمی در دور نخست به مصاف کومیکه آلاداشویلی از گرجستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر، در دور بعد با برنده دیدار ادگار سرگیسیان از ارمنستان و آرسن علی موسی علی‌یف از روسیه روبرو می‌شود. ولادیسلاو والیف از روسیه نیز در گروه کریمی حضور دارد.

در وزن 125 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، کمیل قاسمی در دور اول مقابل وایچیک یقیزاریان از ارمنستان مسابقه می‌دهد و در صورت برتری بر این کشتی‌گیر، در دور دوم با برنده دیدار گئورگی ساکانالیدزه و ماموکا کوردزیا از گرجستان مبارزه می‌کند. در همین وزن پرویز هادی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف والری بیدویف از روسیه می‌رود و در صورت برتری بر این حریف، در مرحله نیمه نهایی با برنده مسابقه لوان بریانیدزه از ارمنستان و دانیلو کارتاویل از اوکراین روبرو می‌شود.