به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر 19 سال آسیا که از دوم تا دهم مردادماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.

برای هماهنگی بیشتر بازیکنان تیم ملی والیبال جوانان دختر با شرایط آب و هوایی تایلند میزبان رقابت های قهرمانی آسیا، شانزدهمین اردوی آماده سازی این تیم از صبح امروز (یکشنبه) در جزیره کیش آغاز شد و تا روز یکشنبه 13 تیرماه ادامه خواهد داشت.

این تمرینات روزانه در سه نوبت (9 تا 10 و 30، 10 و 30 تا 12 ، 16 و 30 تا 19 ) پیگیری خواهد شد که در مجموع چهار نوبت تمرین وزنه و 18 نوبت تمرین توپی خواهد بود. همچنین تیم جوانان در دو نوبت عصر 8 و 11 تیرماه استراحت خواهد داشت.

مریم موسوی، زهرا بلاغی، سوگند سلیم، مائده محمدی، زهرا قنواتی، محدثه مشتاقی، فاطمه عنایت، سارا نظری، زهرا باقری، سوگند حق پرست، نگین شیرتری، مونا آشفته، معصومه اسماعیلی، فاطمه سلگی و حنانه کرمی 15 بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد (مربی)، اکرم حبیب لوی شندی (فیزیوتراب)، عفت نصری نظرآبادی (مربی بدنساز) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.

پانزدهمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر از 25 خردادماه به مدت یک هفته در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شده بود.

تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا، در گروه سوم با تیم های ژاپن، هند و ماکائو همگروه است.