به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این بازی که با حضور مهدی مهدوی کیا انجام شد ابتدا تیم زیر 23 ساله  های هامبورگ از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 11 به گل رسید. 

در نیمه دوم با توجه به به تدابیر کادر فنی شرایط بازی به سود ایران تغییر کرد و تیم ملی جوانان از روی نقطه پنالتی توسط امید نورافکن در دقیقه 59 به گل رسید. در ادامه هم شاهد چند حمله از سوی ایران بودیم که این حملات به ثمر ننشست و در حالی که می رفت بازی با نتیجه یک بر یک پایان یابد به دلیل لغزندگی زمین توپ از دستان  دروازه بان ایران رها شد و حریف روی ضربه برگشتی در دقیقه 90  به گل برتری دست یافت. این بازی در هوای بارانی انجام شد و البته بلندی چمن استادیوم قدیمی شهر پلون کار را برای هر دو تیم سخت کرد.
 
مهدی مهدوی کیا که با شروع بازی در استادیوم حاضر شده بود در بین دو نیمه در رختکن ایران حاضر شد و با کادر فنی تیم ملی جوانان گفتگو کرد. وی تا پایان بازی در استادیوم حضور داشت و بعد از بازی به سمت هامبورگ برگشت.تیم زیر 23 ساله های هامبورگ توسط یک مربی ترک تبار هدایت می شد و چند بازیکن این تیم در تیم اصلی هامبورگ در بوندس لیگای A بازی می کنند.

تیم ملی جوانان فردا صبح یکشنبه 13 تیر ماه شهر مالنته را به سوی هامبورگ ترک می کند و ساعت 12:20 به وقت محلی با پرواز هامبورگ به  تهران باز می گردد.

همچنین برند کرواس- مربی آلمانی که در کشورمان در تیم داماش گیلان مربیگری کرده بود و در تیم های مونش گلادباخ، بورسیا دورتموند، تنه ریف، رئال سوسیه داد  و... نیز سابقه حضور دارد از نزدیک نظاره گر دیدار جوانان ایران و تیم زیر 23 ساله های هامبورگ در استادیوم شهر پولن بود.برند کرواس در پایان بازی دقایقی با امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم ملی جوانان صحبت کرد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی راهکارهای خود را برای موفقیت تیم به امیر حسین پیروانی انتقال داد  و خطاب به سرمربی تیم  ملی گفت: تیم ملی جوانان را خیلی تیم خوبی دیدم و مطمئنم این تیم در مسابقات جام ملت های آسیا موفق عمل خواهد کرد و یکی از بخت های صعود به جام جهانی زیر 23 سال خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: