به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، سجاد انوشیروانی، سرمربی وزنه‌برداری تیم ملی ایران بعد از بازگشت تیم ملی جوانان و عنوان قهرمانی که بدست آورد یادداشتی را درخصوص عملکرد این تیم نوشت که در زیر می‌خوانید.

قهرمانی تیم ملی جوانان کشورمان در آوردگاه بزرگ جهانی گرجستان در کنار تمام حواشی پیرامونش برای من هم شادی بهمراه داشت هم حسرت.

شادی از این بابت که شاهد موفقیت شاگردانم که ماه‌ها شبانه روز در کنارشان زندگی کردم بودم و حسرت از این بابت که نتوانستم در این شرایط حساس و به دلیل حضور در اردوی مهم سطح دریای بزرگسالان کنارشان باشم.

از کسب عنوان قهرمانی تیم جوانان کشورمان بسیار خوشحالم و امید دارم تا این پیروزی با درخشش تیم بزرگسالان در المپیک ریو تداوم یافته و باعث شادی دل مسئولین و مردم بزرگوار و ورزش دوستمان گردد.

جا دارد از حمایتهای فدراسیون در تحقق این قهرمانی بزرگ صمیمانه تشکر نموده و بعنوان مربی که ماه‌ها بصورت شبانه روزی با این جوانان با غیرت و ارزشمند را سپری کرده این اطمینان و قول را بدهم که با تداوم این حمایت‌ها، تیم فعلی می‌تواند پشتوانه ارزشمندی برای تیم بزرگسالان ما در بازیهای آسیایی اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ باشد؛ به شرطی که‌‌ رها نشوند.

جامعه وزنه‌برداری در جریان است به دلیل ماموریت جدید و خطیر فعلی و پیوستنم به تیم ملی بزرگسالان از سه ماه قبل نتوانستم بصورت کامل بر تمرینات و آماده‌سازی جوانان نظارت داشته باشم اما همکاران من آقایان ربیعی و رامهرمزی که جا دارد از تلاش شبانه‌روزی آنان تشکر کنم توانستند به خوبی با برنامه‌های بنده تیم را هدایت کنند.

در انتها بر خود لازم می‌دانم از خانواده‌ها و مربیان و هیات‌های استانی که در پرورش و معرفی این جوانان به تیم ملی زحمات زیادی کشیده‌اند صمیمانه تشکر نمایم.