به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمود خوردبین درمورد برتری 5 بر 2 پرسپولیس در دیدار دوستانه مقابل آبولون اظهار داشت: بازی بسیار محکم و خوبی را برگزار کردیم. بازیکنان ما با وجود اینکه صبح هم تمرین کرده بودند، بازی بسیار خوبی را ارائه دادند. حریف‌مان هم تیم بسیار خوبی بود و فکر می‌کنم آنها بتوانند در لیگ اوکراین نتایج خوبی بگیرند.

خوردبین درخصوص عدم دیدار تدارکاتی با تیم دیناموکی‌یف تصریح کرد: برنامه‌ریزی تیم دیناموکی‌یف با تیم ما یکسان نبود.آنها می‌خواستند چهارشنبه صبح بازی کنند که برانکو اعتقادی به برگزاری بازی دوستانه یک روز قبل از اتمام تمریناتش ندارد. امروز یک مسابقه دوستانه برگزار می‌کنیم و یک مسابقه دیگر هم در نظر داریم. بیش از 4 بازی دوستانه در اوکراین نیاز نداشتیم.

سرپرست پرسپولیس خاطرنشان کرد: اردوی بسیار خوبی در اوکراین داریم. تمرینات مناسبی را در زمین خوب دینامو کی‌یف انجام دادیم. شرایط هوایی و غذایی هم بسیار مناسب است و هیچ مشکل خاصی در این اردو نداریم.

خوردبین درمورد وضعیت سیدجلال حسینی افزود: پشت پای این بازیکن کمی دچار مشکل شد و پزشکان او را به تیم رساندند. فقط برای جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی او دیروز به میدان نرفت.

سرپرست سرخپوشان در پایان گفت: این نوید را به هواداران می‌دهیم که سال خوبی در پیش داشته باشیم. تیم بسیار خوب و جوانی را درست کردیم و امسال از هفته‌های ابتدایی کار را قوی شروع می‌کنیم و مشکلی نخواهیم داشت.