به گزارش سرویس ورزشی برنا، الهه عرب عامری رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال گفت: 4 مرحله اردوی انتخابی برای تیم ملی فوتسال برگزار شد تا کادر فنی با ارزیابی بازیکنان جوان و نخبه، آنها را به اردوی تیم ملی دعوت کند و ترکیب تیم با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه تمرینات خود را برای حضور در مسابقات آسیایی داخل سالن که سال آینده برگزار می شود آماده کند.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین مانند هر سال دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه در دستور کاری بازیکنان قرار داده ایم تا کادر فنی بتواند بازیکنان را ارزیابی کند و با پی بردن به نکات ضعف و قوت تیم، برنامه ریزی دقیق تری را در دستور کاری خود قرار دهد. بازی دوستانه ایران و روسیه قرار است مهرماه برگزار شود و تا آن زمان 8 مرحله اردوی آماده آسازی نیز برگزار می شود.
 
وی در پایان از تشکیل اردوی تیم ملی زیر17 سال خبر داد و گفت: از اوایل مرداد ماه اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر 17 سال جهت حضور در میادین پیش روی آسیایی و بین المللی تشکیل می شود. در واقع یکی از اهداف کمیته بانوان برگزاری اردوهای مدون، انجام بازیهای دوستانه و بین المللی است تا تیم های آماده ای را به مسابقات اعزام کنیم.