به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، روز گذشته تیم هرن‌فین هلند در دیداری دوستانه برابر اف.سی امن قرارگرفت که 5 بر یک برنده شد. در این مسابقه رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ملی‌پوش و 27 ساله ایرانی، در نخستین بازی برای تیم جدیدش 2 گل زد.

وی که در سال‌های 2005 تا 2009 برای همین تیم بازی کرده، اظهار داشت: این که در میدان یکبار دیگر برای هرن‌فین حضور داشتم، واقعا فوق‌العاده بود. تیم تمرینات زیادی انجام داده بود که  واقعا کار زیبایی است. اما اکنون زمان مسابقات آزمایشی فرارسیده و برای من خیلی زیبا بود که بعد از چند ماه در زمین حضور داشته باشم.

او عملکردش را در زمین مقابل تیم حریف خوب ارزیابی کرد و افزود: اما هنوز خیلی موارد هست که باید بهبود یابند. به خصوص در مواقعی که صاحب توپ هستیم و باید بازی کنیم، باید خیلی تمیزتر و آرام‌تر کار را پیش ببریم. البته به هنگام از دست دادن توپ، به طور خودکار کیفیتی بهتر پیداکرده‌ایم. به هرحال بعد از 3 هفته کار تمرینی، می‌توان اکنون از عملکرد تیم رضایت داشت.

قوچان نژاد از این که در کنار بازیکنانی مثل سام لارسون و یونس نامیلی کار می‌کند،‌ عنوان کرد حس خوبی پیدا کرده است.

وی افزود: هر چقدر که در کنار هم بهتر روی کارهای ترکیبی کارکنیم، مسلما به شرایط و حس بهتری می‌رسیم. اما بعد از این مدت تمرین، می‌توانیم راضی باشیم. من واقعا به تیمم اعتماد دارم.