به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، نشست علمی- تخصصی مدیریت استراتژیک منابع انسانی صبح امروز با حضور معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش، مدیران ستادی، مدیران فدراسیون های ورزشی و کارشناسان این حوزه در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

دکتر سید عبدالحمیداحمدی در این نشست با تقدیر از مدیر منابع انسانی وزارتخانه عنوان کرد: مدیریت منابع انسانی به عنوان مهمترین منبع و نیروی هر سازمان از حساسیت بالایی برخوردار است و اگر بخوبی انجام شود می تواند نتایج مهم و اثر بخشی را در تمامی قسمت های سازمان ایجاد کند.

وی افزود: امیدوارم با یک پشتوانه علمی خوب در حوزه منابع انسانی بتوانیم کارهای ارزنده ای انجام دهیم.

در این نشست همچنین دکتر فضلی با اشاره به اهداف برگزاری این نشست عنوان کرد: یکی از اقدامات این مرکز حمایت از رساله های مرتبط با فعالیت های وزارت ورزش و جوانان است و مقرر شده نتایج این رساله به صورت نشست تخصصی برای مدیران، کارشناسان و مخاطبین این حوزه ارائه شود.

وی موضوع اصلی این نشست را ارائه طرح" سیاست های مدیریت منابع انسانی و دست آوردهای آن بر عملکرد سازمانی وزارت ورزش و جوانان" عنوان کرد و افزود: نیروی انسانی در هر سازمان به عنوان منبع ارزشمند فعالیت محسوب می شود ومسائلی مانند استخدام، تخصص، بازنشستگی و مواردی از این دست به عنوان دغدغه اصلی این نیرو باید به خوبی مدیریت شود.