به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، تیم فوتسال تاسیسات ایران در دیدار مقابل ناگویا ژاپن در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شکست خورد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند. این دیدار بعد از تساوی در وقت‌های اضافه به پنالتی کشید.

تیم فوتسال تاسیسات دریایی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا امروز سه شنبه به مصاف تیم ناگویا ژاپن رفت که در نهایت تیم ناگویا در ضربات پنالتی موفق به شکست تاسیسات شد تا نماینده ایران وداع زودهنگامی با جام باشگاه ها داشته باشد.

این بازی در وقت های قانونی با نتیجه تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت. حسین طیبی در نیمه نخست گل اول تاسیسات را به ثمر رساند ولی ژاپنی‌ها در همین نیمه گل خورده را جبران کردند تا بازی در وقت های قانونی با همین نتیجه تساوی به اتمام برسد.

در وقت های اضافه این تیم ناگویا بود که ابتدا به گل رسید و از تاسیسات پیش افتاد. حملات تیم تاسیسات دریایی تا دقیقه پایانی بازی نتیجه نداشت ولی در نهایت وحید شمسایی توانست با یک شوت از راه دور بازی را به تساوی ۲ به ۲ بکشد. در ادامه، تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی ثمر بود و کار به ضربات پنالتی کشید.

دو ضربه ابتدایی پنالتی تیم تاسیسات به گل تبدیل شد ولی ضربه عباسی توسط دروازه بان ناگویا مهار شد تا بازی در نهایت با نتیجه ۵ به ۴ به سود ناگویا به اتمام برسد.

تاسیسات که در گروه دوم مرحله مقدماتی قرار داشت، پیش از این توانسته بود الملیک ازبکستان و المیادین لبنان را شکست بدهد و به عنوان صدرنشین به مرحله یک چهارم نهایی برسد.