به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ناصر شهنازی درباره عملکرد تیم ملی والیبال ایران در بازی های المپیک گفت: فدراسیون والیبال با برنامه ریزی اصولی و چندین ساله، رویای این رشته ورزشی ایران را محقق کرد که جای تشکر و قدردانی از تمامی مربیان فعلی و قبلی، بازیکنان و خانواده بزرگ والیبال که همیشه حامی تیم ملی بودند، دارد.

وی با بیان اینکه من سالها در کنار تیم ملی والیبال شاهد تلاش بازیکنان برای رسیدن به این هدف بودم، گفت: صعود به جمع هشت تیم برتر المپیک کار بزرگی است و امیدوارم تیم ایران در مرحله پلی آف نیز عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد.

سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران درباره مسابقه با روسیه در آخرین دیدار دور مقدماتی گفت: دیدار با روسیه متفاوت خواهد بود اما ملی پوشان والیبال ایران توانایی شکست این تیم را نیز دارند و امیدوارم با پیروزی برابر روس ها جایگاه خود را در جدول بهبود بخشند تا در مرحله یک چهارم نهایی شرایط بهتری برای خود مهیا کنند.

وی تاکید کرد: تیم ملی والیبال ایران در مرحله پلی اف نسبت به دور مقدماتی نیز عملکرد بهتری خواهد داشت اما حریفان نیز سخت می شوند. امیدوارم نتیجه عملکرد تیم ایران در این مرحله شگفتی دیگری برای والیبال کشورمان رقم بزند.

شهنازی که در حال حاضر به همراه ملی پوشان ب والیبال ایران در اردوی برون مرزی قطر بسر می برد، درباره وضعیت این تیم گفت: روز گذشته در دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه در قطر برابر تیم العربی که خود را برای جام باشگاه های آسیا آماده می کند، قرار گرفتیم و سه بر یک مغلوب این تیم شدیم.

وی با بیان اینکه تیم العربی از 6 بازیکن ملی پوش استفاده می کند، گفت: در این تیم چند بازیکن خارجی از جمله دو بازیکن شاخص از کشورهای برزیل و صربستان بازی می کنند که هماهنگی بسیار خوبی نیز بایکدیگر دارند.

سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران با یادآوری اینکه هنوز شاگردان به شرایط ایده آل نرسیدند، تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی ب چندین ماه تمرین داشته اند اما برای ایجاد هماهنگی بین بازیکنان نیاز به ایجاد شرایط مسابقه برای بازیکنان بودیم که اردوی برون مرزی قطر این فرصت را مهیا کرده است. امیدوارم در ادامه این اردو و بازی های تدارکاتی دیگر به شرایط مورد نیاز دست یابیم.

تیم ملی ب والیبال ایران در مسابقه با تیم العربی قطر سه بر یک مغلوب شد. ملی پوشان در یک ست 25 بر 23 العربی را شکست دادند اما در سه ست با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 13 و 27 بر 25 مغلوب این تیم شدند.

این مسابقه دومین دیدار تیم ملی ب والیبال در اردوی برون مرزی قطر بود، ملی پوشان ب والیبال ایران در مسابقه نخست سه بر دو تیم ملی قطر را شکست داده بودند.

تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا که از یکم تا هفتم مهرماه به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود، آماده می کند.

هشت تیم برتر قاره کهن آسیا در این رقابت ها حضور دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی در گروه دوم همگروه است.

در گروه نخست این رقابت ها نیز چهار تیم تایلند (میزبان)، چین، قطر و چین تایپه با یکدیگر رقابت می کنند.