به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نناد لالوویچ درخصوص حذف حمید سوریان اظهار داشت: حمید سوریان یکی از نابغه‌های کشتی‌ دنیا و از مفاخر اتحادیه کشتی است و به اعتقاد من کشتی‌گیران کمی می‌توانند در سطح جهان و المپیک به این تعداد مدال دست پیدا کنند و نباید مدال‌ها و افتخاراتی که سوریان در این سطح به دست آورده را دست کم بگیریم. 

وی درخصوص نتایج کشتی‌گیران ایران نیز گفت: در روز اول تیم ایران یک برنز گرفت و این خیلی برای تیم ایران خوب است هرچند تیم ملی کشتی فرنگی ایران در المپیک قبلی 3 مدال کسب کرده بود ولی در روزهای آینده نیز امیدوار است و البته ما بیشتر روی کشتی آزاد ایران حساب باز کرده‌ بودیم نه کشتی فرنگی.

لالوویچ ادامه داد: به اعتقاد من کشتی ایران پیشرفت خوب و روبه جلویی داشته است و در المپیک با تعداد مدال‌هایی که به دست خواهد آورد این پیشرفت‌ها ملموس خواهد شد.

رئیس اتحادیه جهانی کشتی در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد کاندیدا شدن رسول خادم برای انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی چیست، خاطرنشان کرد: رسول خادم یکی از گزینه‌های بسیار قوی برای انتخابات هیئت رئیسه است و می‌تواند با قدرتی که در این مدت به دست آورده خود را برای این انتخاب آماده کند تا کشتی ایران صاحب یک نماینده شود.