به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین روز هفته دوم مسابقات نوجوانان زیر ١٣ سال غرب آسیا برگزار شد و در بخش انفرادی پسران علی یزدانی در دور نخست با زیاد ال ئورنه از اردن روبرو شد و با نتیجه (۴-۶ و ۱-۶) حریف خود را شکست داد و در دور دوم با عبداله شلبایه از اردن مسابقه داد و با نتیجه دو بر صفر این دیدار را واگذار کرد. همچنین سهراب دکمه چین در دور نخست بخش انفرادی با قرعه استراحت  روبرو شد و در دور دوم با صابر محمد از عراق رقابت کرد و با نتیجه (۰-۶ و ۱-۶) پیروز میدان شد.

در بخش دختران نیز ملینا مهرانی در دور نخست بخش انفرادی با حمدی هادیا از افغانستان مسابقه داد و پس از پیروزی ۰-۶ در ست اول حریفش انصراف داد و فاتح میدان شد، مشکات الزهراء صفی در دیدار اول جدول انفرادی با قرعه استراحت روبرو شد.

در بخش دو نفره دختران تیم ایران با ترکیب ملینا مهرانی و مشکات الزهراء صفی با تیم افغانستان مسابقه داد و حریف خود را با نتیجه دو بر صفر شکست داد و تیم دونفره پسران کشورمان نیز موفق شد با همین نتیجه مقابل عراق به برتری برسد.

در ادامه این رقابت ها و در هفته دوم بازیها ملینا مهرانی با راندا از اردن دیدار می کند، مشکات الزهراء صفی با لاوا از عراق مسابقه می دهد و سهراب دکمه چین با آئوس از سوریه دیدار خواهد کرد.

این مسابقات از ۸ لغایت ۱۹ آبان ماه به میزبانی اردن برگزار می شود و تنیسورهای کشورمان با ترکیب سهراب دکمه چین، علی یزدانی، مشکات الزهراء صفی و ملینا مهرانی در این مسابقات شرکت می کنند.

سرپرستی این تیم بر عهده فرشاد صفتی است و فرشید زیدی نیز به عنوان سرمربی تنیسورهای کشورمان را همراهی می‌کند.