به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی آبادی و شیخ مرادی صبح امروز (سه شنبه) با حضور در منزل کیمیا علیزاده که به دلیل آسیب دیدگی مزمن بعد از اتمام بازیهای المپیک ریو تحت عمل جراحی قرار گرفته و در حال حاضر دوران بهبودی خود را در منزل پشت سر می‌گذارد از وی عیادت کردند.

در این دیدار طاهره علی آبادی ضمن قدردانی از افتخارآفرینی کیمیا علیزاده در المپیک ریو و کسب نخستین مدال تاریخی بانوان ایران در المپیک برای این ورزشکار با اخلاق کشورمان آرزوی موفقیت کرده و ابراز داشت: وظیفه خود می‌دانیم در چنین لحظاتی در کنار ورزشکاران عزیز باشیم و ضمن پیگیری سلامتی آنها هر آنچه در توانمان وجود دارد برای بهبودی سریعتر این عزیزان انجام دهیم.

وی خطاب به پدر و مادر کیمیا علیزاده تصریح کرد: جا دارد از زحمات شما عزیزان نیز تشکر کنم چرا که حمایت‌های خانواده‌های عزیز قهرمانان و دعای خیر آنها نقش بسزایی در موفقیت ورزشکاران در میادین بین‌المللی دارد و امیدوریم به زودی علیزاده بهبود یافته و با سلامتی کامل به میادین بازگردد چرا که برای ما بیش از هر چیزی سلامتی یک ورزشکار مهم است.

در ادامه کیمیا علیزاده ابراز داشت: بسیار متشکرم که تشریف آوردید و الان که در منزل دوران بهبودی خود را سپری می کنم پیگر روند درمانی بنده هستید و جا دارد در این زمینه از کمیته ملی المپیک قدردانی کنم.

وی افزود: بدون تردید در چنین مواقعی ورزشکاران بیش از هر زمان دیگری نیاز به حمایت مسئولان دارند و عیادت شما از بنده مایه قوت قلب خودم و به خصوص پدر و مادرم می‌شود.

همچنین شیخ مرادی مسئول امور بانوان بسیج ورزشکاران نیز اعلام داشت: موفقیت قهرمانان محجبه کشورمان در عرصه بین‌المللی مایه مباهات مردم و بخصوص بانوان کشورمان بوده و هر مسلمان در هر جای دنیا که باشد وقتی می‌بیند یک ورزشکار زن مسلمان با حجاب اسلامی بر روی سکو می‌رود به خود می‌بالد.

در خاتمه پدر و مادر کیمیا علیزاده از حضور علی آبادی و شیخ مرادی در منزلشان تشکر کردند.