به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  نوزدهمین دوره جام باشگاه های مردان آسیا 8 تا 15 آبان امسال با حضور 8 تیم در اردن برگزار شد که تنها تیم غیر عربی این دوره نفت وگاز گچساران بود.

نفت و گاز گچساران تنها نماینده ایران در این رقاب تها با نایب قهرمانی دوره قبل بدلیل عدم حضور منیزیم فردوس قهرمان لیگ برتر ایران، با هماهنگی لازم و کمک فدراسیون، مسئولین وزارت نفت، مجموعه منطقه نفت  خیز جنوب و مدیریت نفت و گاز گچساران با بازیکنان بومی خود و سه بازیکن کمکی که در اختیار داشت در این رقابت ها شرکت کرد و در مرحله گروهی خود با یک شکست، یک مساوی و یک پیروزی به عنوان تیم دوم در اولین حضور خود در این رقابتها با شایستگی به جمع 4 تیم برتر صعود کرد و حریف تیم پرقدرت تیم النور عربستان شد و مقابل این تیم بازی را واگذار کرد از صعود به فینال بازماند. در دیدار رده بندی نیز مقابل قهرمان دوره قبل لخویا قطر شکست خورد در نهایت چهارم شد.
 
در این مسابقات ابولیل دبیر اجرایی کنفدراسیون آسیا با تمجید از عملکرد این تیم، حضور نفت و گاز در جمع 4 تیم برتر را موقعیت خیلی خوبی توصیف کرد.نفت و گاز گچساران همچنین با رعایت قواعد و ضوابط در تمام طول رقابت ها  یکی از تیم های خوب این دوره بود.
 
نتایج کلی نفت و گاز گچساران در نوزدهمین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا:
 
الجزیره امارات 35 – نفت و گاز گچساران 35
الجیش قطر 36 - نفت و گاز گچساران 28
الاهلی اردن 23 - نفت و گاز گچساران 26
النور عربستان 35 - نفت و گاز گچساران 26
لخویا قطر 31 - نفت و گاز گچساران 21
 
شهرداری سنندج نیز همانند تیم گچساران با نایب قهرمانی در لیگ برتر زنان ایران با بازیکنان بومی خود در اولین دوره رقابت های جام باشگاه های زنان آسیا با حضور 6 تیم در قزاقستان برگزار شد، شرکت کرد در نهایت با انجام بازی های خوب و سه شکست مقابل نمایندگان میزبان، یک شکست مقابل نماینده ازبکستان و یک پیروزی مقابل نماینده قطر در رده پنجم این مسابقات قرار گرفت.
 
نتایج کلی شهرداری سنندج در اولین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا:
 
IKL قزاقستان 41 – شهرداری سنندج 23
KAYSAR قزاقستان 28 - شهرداری سنندج 24
نماینده ازبکستان 32 - شهرداری سنندج 28
نماینده قطر 27 - شهرداری سنندج 31
آلماتی قزاقستان 29 - شهرداری سنندج 19