به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پوریا در سومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون بدمینتون در سال 1395 گفت: در سال جاری فدراسیون بیشترین اعزام های ورزشی در رقابت های برون مرزی را داشته و بیشتر این اعزام ها در رده های سنی نوجوانان و جوانان انجام گرفته است.

رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: برای نخستین بار بازیکنان سنین زیر 15 و 17 سال بدمینتون ایران به رقابت های آسیایی اعزام شدند.

وی گفت: تاکنون ملی پوشان بدمینتون کشورمان در سال جاری به مسابقات تایلند، بلغارستان، اندونزی، مجارستان، اسپانیا و ویتنام اعزام شدند و به زودی نیز تیمی دیگر به ترکیه اعزام خواهند شد.

رئیس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان کرد که تمرکز فدراسیون برای برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی دهه مبارک فجر است و به زودی ستاد برگزاری این رقابت های تشکیل خواهد شد.

ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاور فدراسیون و مدیر تیم های ملی بدمینتون در این نشست گزارش از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، لیگ و رنکینگ ها ارائه کرد.

وی با بیان اینکه در هفت ماه گذشته 70 درصد از مسابقات لیگ برگزار شده و 30 درصد باقی مانده نیز تا پایان سال برگزار خواهد شد، افزود: علاوه بر این اردوهای آمادگی و استعدادیابی تیم های ملی طبق برنامه های تدوین شده در تقویم ورزشی انجام می شوند و بیشتر برنامه های فدراسیون در راستای آمادگی جهت مسابقات دهه فجر و مسابقات آسیایی 2018 اندونزی است.