به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر درخصوص بازی‌های هفته چهارم لیگ برتر و عملکرد تیمش در بازی‌های گذشته صحبت کرد.

هاشمی در گفتگو با خبرنگار برنا، با اشاره به بازی روز گذشته شیمیدر مقابل نفت آبادان اظهار داشت: متاسفانه در بازی که می‌توانستیم پیروز از زمین خارج شویم با اختلاف اندکی بازی را واگذار کردیم. یقینا در حمله و دفاع یکسری مشکلات داریم که از زمانی که هدایت این تیم را بر عهده گرفتم این مشکلات هفته به هفته کمتر شده است. در بازی روز گذشته نیز بازیکنانم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و احساسم بر این بود که برنده بازی خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: باید روزبه روز سعی کنیم که اشتباهاتمان کمتر شود و با شیب تندتری روبه جلو حرکت کنیم. نمیخواهم این باخت را توجیه کنم ولی عملکرد ما در بازی روز گذشته خوب بود و با کمی دقت می‌توانستیم با پیروزی تیم را از این شرایط خارج نماییم. بازیکنان تمرینات خود را به بهترین شکل انجام می‌دهند و تلاش و سخت‌کوشی زیادی دارند. کسانی که با مقوله ورزش آشنا هستند نمی‌توانند نقش نیروی انسانی را در زمین نادیده بگیرند.

هاشمی در پاسخ به این سوال که چه زمانی طلسم ناکامی شیمیدر شکسته خواهد شد، خاطرنشان ساخت: عملکرد تیمم را مقابل نفت آبادان ناکامی نمی‌دانم بلکه معتقد هستم شیمیدر در این بازی صاحب یک موفقیت بزرگ شد. این سرمربی تیم است که می‌داند تیمش در هر بازی چه تغییراتی را می‌کند و در بازی مقابل پالایش نفت بهترین بازی را از شاگردانم دیدم. هرچند که همچنان باید تمرینات و تلاش خود را بیشتر کنیم و مشکلات را برطرف نماییم. تیم شیمیدر سیر صعودی را طی می‌کند. این تیم هر روز اشتباهاتش نسبت به قبل کمتر می‌شود و به زودی به ثبات خواهیم رسید.