به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سید نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت جلسات هیات رییسه فدراسیون دوومیدانی به عنوان یک رشته پرمدال و المپیکی، به صورت منظم و مستمر، تاکید و در راستای برنامه‌های فدراسیون و اهمیت نتایج این رشته در جایگاه ورزش کشور در بازیهای آسیایی و المپیکی رهنمودهای لازم را ارائه داد.

در ادامه مجید کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی گزارشی پیرامون برنامه های این فدراسیون در حوزه های اداری، مالی و فنی ارائه داد.

کیهانی به ساماندهی مسائل مالی و اداری و همچنین تمرکز بر ابعاد استعدادیابی و فعالیت هدفمند برای سنین پایه و بزرگسالان تاکید کرد.

در این جلسه ،گواری مدیرکل امور مشترک فدراسیونها ،منکرسی سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت و طباطبایی مدیرکل فتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص فعالیت های فدراسیون دوومیدانی نظرات و دیدگاه های خود را بیان کردند و سپس اعضای هیات رییسه فدراسیون پیرامون فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مجید کیهانی ،حمید رجبی، علی گرزی ،هاشم صیامی ،پریسا بهزادی ،مرتضی غلامی به عنوان اعضای هیات رییسه فدراسیون دوومیدانی در این جلسه حاضر بودند.