به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدار تیم های دانشگاه آزاد تهران و مقاومت البرز روز 18 آبان ماه برگزار شد و از سوی حسین شمس، سرمربی تیم دانشگاه آزاد تهران، تخلفانی مبنی بر حضور در رختکن داوران و استفاده از الفاظ ناشایست رخ داد.وی طبق بند 4 ماده 66 به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

صدیقی، سرپست تیم دانشگاه آزاد نیز به دلیل ورود به رختکن داوران بعد از پایان بازی و اعتراض به آنها، به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
جریمه نقدی برای تیم شهروند ساری
 
مسابقه تیم های شهروند ساری و دبیری تبریز برگزار و ا سوی تماشاگران تیم شهروند ساری تخلفانی مبنی بر فحاشی به از سوی هواداران و لیدر این تیم به داوران  صورت گرفت. این تیم به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 
در صورتی که فریدون اندرخولیدر متخلف به تخلفات خود ادامه دهد، در مسابقات بعدی از ورودش به محل برگزاری رقابت های شهروند ساری جلوگیری می‌شود.
 
ضمنا درباره گزارشات رسیده در مورد نیمه تمام ماندن مسابقه، طبق ماده 84 کمیته برگزاری مسابقات، رسیدگی و تصمیم لازم گرفته می شود و در خصوص وقوع تخلف، مراتب جهت اعمال تنبیه انضباطی به این کمیته اعلام شود.