به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ستار همدانی مربی اسبق استقلال درباره دیدار روز جمعه آبی‌پوشان با گسترش فولاد در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با بیان اینکه استقلال در این فصل تغییرات بنیادی انجام داده است، بیان کرد: آبی‌پوشان در این فصل از مدیریت تا مربی و بازیکنان تغییر و تحولات عمیقی داشتند که نتیجه گرفتن این تیم نیاز به صبر و تحمل دارد.

همدانی با اشاره به اینکه استقلال به دلیل تغییر و تحولات نتوانست فصل را به خوبی آغاز کند، عنوان کرد: در آغاز فصل نتایج مورد انتظار از تیم منصوریان به دست نیامد اما با گذشت چند هفته تیم توانست به هماهنگی لازم برسد.

وی ادامه داد: استقلال می‌تواند تا پایان فصل روند رو به رشد خود را طی کند و به نتیجه مورد نیاز برسد. اکنون هم با گذشت هفته‌ها آبی‌پوشان توانستند چند پله صعود کنند.

مربی اسبق استقلال با تاکید بر اینکه گسترش فولاد در انتهای جدول لیگ برتر قرار دارد، اضافه کرد: گسترش سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده است. کمالوند از مربیان خوبی است که با هوش خود می‌تواند به نتیجه دلخواه برسد. گسترش از تیم‌های با تکنیک لیگ برتر است که توانسته بازیکنان خوبی را جذب کند.

وی با اشاره به اینکه دیدار روز جمعه جنگ هافبک‌ها است، بیان کرد: استقلال با هوشیاری می‌تواند برنده بازی باشد. هردو تیم ضعف‌هایی دارند. منصوریان باید خط دفاعی خود را تقویت کند و برابر تیم با تکنیکی همانند گسترش فولاد برنامه مناسبی در نظر داشته باشد تا بتواند پیروز میدان شود.

همدانی درباره بازگشت خسرو حیدری به تمرینات آبی‌پوشان، گفت: حیدری امسال فصل را به خوبی آغاز کرد و به عنوان دست راست منصوریان توانست به استقلال کمک‌های بسیاری کند. پایان مصدومیت حیدری و بازگشت وی به تمرینات می‌تواند اتفاق خوبی برای سرمربی آبی‌پوشان باشد.استقلال به هماهنگی و وحدت بیشتری در جریان بازی دارد تا بتواند در رقابت‌های مختلف به نتیجه دلخواه خود برسد.

وی درباره درخشش استقلال در جام حذفی اظهار کرد: جام حذفی جام پدیده و شگفتی‌ها است و با لیگ برتر فاصله بسیاری دارد. باتوجه به عملکرد مناسب منصوریان در جام حذفی، استقلال می‌تواند مدعی اصلی این جام باشد.

همدانی در پایان گفت: استقلال در لیگ برتر نیاز به زمان دارد زیرا به دلیل تغییر و تحولات بنیادی که در این تیم به وجود آمد گذشت زمان فقط می‌تواند آبی‌پوشان را به نتیجه دلخواه برساند. استقلال در فصل‌های آینده به انسجام مورد انتظار می‌رسد.