به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  این رقابتها، دهمین دوره لیگ برتر تیراندازی می باشد که هفته دهم و یازدهم در بخش بانوان ۴ و ۵ آذر ماه به میزبانی پردیسان و  حضور ۷تیم “نیروی زمینی ارتش، پاس ناجا ، مقاومت، پارک آبی کوثر فارس، شمسی پور همدان، پردیسان و هیئت اصفهان در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

این رقابتها در ۳ دیدار و با حضور ۴۸ ورزشکار درحالی برگزار می شود که تیم ها دو به دو با یکدیگر به رقابت می پردازند ضمن اینکه در هفته دهم، پنج شنبه شهید شمسی پور و در هفته یازدهم، جمعه پاس ناجا در استراحت به سر می برد.

گفتنی است که همزمان با برگزاری مسابقات لیگ برتر تیراندازی سلاح های بادی کشور، هفته پنجم لیگ دسته یک بانوان نیز در روز جمعه، ۵ آذر ماه با حضور ۹ تیم، رعد تهران، دانشگاه تهران، پاس جوان، هیئت های قم، بوشهر، اهواز، کرمانشاه و قزوین برگزار می شود.

در گروه الف میزبان اهواز و در گروه ب پاس جوان و همچنین تیم رعد تهران در گروه الف و تیم کرمانشاه در گروه ب در استراحت به سر می برند.

شایان ذکر است که در پایان این هفته در لیگ دسته یک بانوان ۲ تیم از هر گروه الف و ب به عنوان تیم های برتر معرفی می شوند که در هفته های آینده با یکدیگر به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول تا سوم مشخص می شوند.